Ciekawostki

Ciekawostki ze świata zegarkowego. Jak działa Eco-Drive, jaki mechanizm zegarkowy wybrać, na którym ręku nosić zegarek, co to jest wieczny kalendarz i inne rzeczy które mogą Cię zainteresować przed zakupem zegarka.

Na której ręce nosi się zegarek?

Na której ręce nosi się zegarek?

Do wyboru, do koloru – tak można określić współczesny rynek czasomierzy. Gama dostępnych modeli jest bowiem imponująca. Co więcej, jest również dość mocno zróżnicowana cenowo. Jeżeli już zatem znajdziemy egzemplarz na miarę swoich potrzeb i możliwości, nasuwa się kolejne, istotne pytanie: na której ręce nosić zegarek?
Idealny zegarek hybrydowy dla kobiety – dlaczego to właśnie Michael Kors?

Idealny zegarek hybrydowy dla kobiety – dlaczego to właśnie Michael Kors?

Mawiamy, że kobieta zmienną jest. Z damskim zegarkiem może być podobnie. Hybrydowy zegarek Michael Kors to bowiem kalendarz, biżuteria oraz osobisty trener w jednym. Policzy kroki, spalone kalorie oraz dopilnuje abyś wypijała odpowiednią ilość wody każdego dnia. Lista wbudowanych funkcji jest oczywiście znacznie dłuższa, ale warto się z nią zapoznać. Bo to coś znacznie więcej, niż tylko damski zegarek.
Jak działa Radio Controlled w zegarkach Citizen?

Jak działa Radio Controlled w zegarkach Citizen?

Zegarki sterowane radiowo - dla niektórych to zabrzmi niczym odyseja kosmiczna. Jednak takie czasomierze są dostępne w naszym sklepie nie od dziś. Mają cały szereg zalet a cena, wbrew pozorom, niekoniecznie ścina z nóg. Japońska myśl techniczna wielokrotnie zadziwiała świat a zegarki Citizen Radio Controlled stanowią kolejny powód do dumy.
Podrabiane zegarki czyli dlaczego „okazje” nie istnieją

Podrabiane zegarki czyli dlaczego „okazje” nie istnieją

Internet jest dziś powszechny niczym woda w kranie. Obalił przeszkody, otworzył granice. Ma to swoje zalety ale i przykre konsekwencje. Podrabiane produkty zalewają bowiem cały świat a walka z nimi jest żmudna i trudna. Imitacje markowych zegarków kuszą atrakcyjną ceną mimo, że kiepska jakość i krótki żywot to wartość zerowa. Jak zatem rozpoznać uczciwy sklep godny zaufania?      
Historia Glycine

Historia Glycine

Wszystko zaczęło się w Bienne, mieście będącym granicą niemieckiego, francuskiego i włoskiego kantonu. To właśnie tu, w 1914 roku, znany inżynier Eugene Meylan rozpoczął produkcję zegarków dając początek marce La Glycine. Nazwa ta była hołdem złożonym Glycine; najodporniejszej a zarazem bardzo szlachetnej odmianie winorośli. W pierwszym okresie istnienia manufaktura skupiła się na produkcji malutkich, damskich zegarków luksusowych.
Produkt został dodany do porównywarki produktów!