Mawiamy, że kobieta zmienną jest. Z damskim zegarkiem może być podobnie. Hybrydowy zegarek Michael Kors to bowiem kalendarz, biżuteria oraz osobisty trener w jednym.
Policzy kroki, spalone kalorie oraz dopilnuje abyś wypijała odpowiednią ilość wody każdego dnia. Lista wbudowanych funkcji jest oczywiście znacznie dłuższa, ale warto się z nią zapoznać.
Bo to coś znacznie więcej, niż tylko damski zegarek.

Na początku były damskie buty, torebki oraz ubrania. To właśnie one stanowiły fundament, na którym Michael Kors zbudował światowe imperium.
Amerykański projektant nie zdecydował się jednak osiadać na laurach.
W efekcie tego z biegiem lat do oferty Michael Kors weszły też i zegarki. Wśród tradycyjnych czasomierzy znalazły się hybrydowe zegarki Michael Kors Access Hybrid.

Hybrydowy smartwatch Michael Kors to idealna propozycja dla kobiet, które cenią najnowsze technologie. Producent jednak zadbał o to, aby jego smartwatch był jednocześnie ukłonem w kierunku mody.
W efekcie tego otrzymujemy szereg nowoczesnych rozwiązań w bardzo stylowym, kobiecym opakowaniu, które występuje w różnych wariantach kolorystycznych.
Nienachalne wzornictwo sprawia, że to idealny dodatek zarówno do eleganckich, jak również bardziej casualowych ubrań.

zegarek damski kors accesszegarek damski Michael Kors

Aby móc cieszyć się wszystkim, co oferuje hybrydowy Kors, wystarczy pobrać na smartfona dedykowaną aplikację Michael Kors Access.
Jest ona dostępna zarówno w App Store jak również w Google Play a sam zegarek jest kompatybilny z systemem iOS oraz Android.
Jej zainstalowanie pozwala na zdalne sterowanie wybranymi funkcjami telefonu: wyświetlać na ekranie zegarka przychodzące połączenia, odczytywać wiadomości tekstowe oraz otrzymywać powiadomienia.
O tych ostatnich zegarek poinformuje za pomocą wibracji oraz ruchem wskazówki na dodatkowej, małej tarczy, w którą jest wyposażony.
Ponadto zegarek nie tylko wskazuje aktualny czas, ale również pozwala odczytywać godzinę z dwóch różnych stref czasowych. A podczas podróżowania pomiędzy strefami sam zmieni godzinę na tą właściwą.

Każdą z pań, która dba o swoją formę, ucieszy fakt, że zegarek to również tracker aktywności. Jego zaawansowana funkcjonalność pozwala mierzyć ilość wykonanych kroków każdego dnia, liczbę spalonych kalorii
a także długość i jakość snu. Wie również, jak istotne dla koncentracji oraz prawidłowego funkcjonowania jest właściwe nawodnienie organizmu. Dlatego też przypomina o spożywaniu odpowiedniej ilości wody.
A dla wszystkich miłośniczek muzyki dobra wiadomość: za pomocą tego smartwatcha można również zmieniać utwory w takich aplikacjach, jak Spotify, Google Play czy Apple iTunes Music.
Podobnie sytuacja ma się w przypadku wykonywania zdjęć telefonem. Nie trzeba trzymać go w dłoni, aby wykonać zdjęcie.
Wystarczy jedynie nacisnąć jeden z przycisków umieszczonych na kopercie. To daje znacznie większe możliwości, niż tylko zdjęcia wykonywane telefonem z ręki.

Co warto jeszcze wiedzieć na temat tego zegarka? Z pewnością to, że posiada 4GB wbudowanej pamięci, pracuje na standardowej baterii zegarkowej nawet do 6 miesięcy (nie wymaga zatem ładowania),
funkcja alarmu przypomni o najważniejszych wydarzeniach oraz spotkaniach a w razie potrzeby smartwatch znajdzie również Twój telefon.
Czy w tak atrakcyjnej cenie można dostać coś więcej? Marne szanse.