„Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak, wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń” – mawiała Elizabeth Taylor. Są jednak producenci, dla których szczęście kobiet stanowi priorytet. A przecież co może dać więcej radości, niż zakupy? Gustowny dodatek zawsze cieszy, dlatego na rynek wkroczyły nowe damskie zegarki Rosefield.

Zegarek Rosefield jest jak biżuteria

Nowy Jork to miasto, które na mapie świata mieni się najmocniej. Jak w żadnym innym miejscu, to właśnie tu świat mody miesza się ze światem sztuki, pieniędzy oraz nowych technologii. Od zawsze był inspiracją dla znanych i lubianych. Z biegiem czasu niewiele się pod tym kątem zmieniło. Tym razem duch Nowego Jorku zamieszkał w świeżym projekcie, jakim są damskie zegarki Rosefield.

Stanowią one bardzo udane połączenie prostego stylu i damskiej biżuterii. Ta prostota to z kolei wpływ Amsterdamu. Holenderski design jest tu obecny w każdym detalu. Tarcze są minimalistyczne i bardzo czytelne. Za sprawą obecności wskazówek oraz skromnych godzinowych indeksów niewiele się tu dzieje ale też trzeba przyznać, że całość robi bardzo dobre wrażenie. Rosefield zdaje sobie sprawę, że kobiety lubią mieć wybór dlatego też tarcze są dostępne w kilku kolorach. Podobnie jak koperta zegarka wykonana z mosiądzu – cienka i bardzo skromna aby nie skupiać całej uwagi tylko i wyłącznie na sobie.

Paski w zegarkach Rosefield

Zegarki Rosefield to również kolorystyczne bogactwo pasków. Producent postarał się o naturalną skórę w kilku odcieniach, nubuk a także stal. Ta ostatnia dostępna jest w kolorze srebra, złota oraz eleganckiej czerni. Warto podkreślić, że skórzane paski są szyte ręcznie chociaż na uwagę zasługuje również fakt, że obecne w tych zegarkach jest mineralne, odporne na zarysowania szkiełko. Sercem zegarka jest kwarcowy, japoński mechanizm. Dziś raczej nikogo już nie trzeba przekonywać, że japońskie produkty cechuje długi żywot i trwałość. Rodowód z kraju kwitnącej wiśni stanowi zatem mocny argument do zakupu damskiego zegarka Rosefield.

Kolekcje zegarków Rosefield

Panie mają do wyboru aż pięć kolekcji składających się na najnowszą ofertę zegarków Rosefield. Każda z nich swoją nazwą nawiązuje do wybranego punktu na mapie Nowego Jorku:

The West Village – zegarki z tej kolekcji wyróżniają się paskiem z nubukowej skóry. Charakterystycznym elementem są metalowe obrączki znajdujące się na paskach które dodają sporej ilości uroku.

The Upper East Side – część Nowego Jorku której znakiem rozpoznawczym jest ogromny luksus do którego nawiązują bransolety ze stali nierdzewnej m.in. w kolorze złota.

The Tribeca – kolekcja mniejszych modeli przeznaczonych dla kobiet poszukujących zegarka na drobną rękę.

The Mercer – kolekcja inspirowana nowojorską ulicą która swoją sławę zdobyła dzięki dużej liczbie sklepów, do których ludzie przybywają na zakupy.

The Bowery – to dzielnica Nowego Jorku, która zyskała miano kultowej.

Kompozycja klasyki z nowoczesnością sprawia, że damskie zegarki Rosefield to idealny dodatek zarówno do letniej sukienki jak również wieczorowej kreacji. Ich obecność na ręku stanowi doskonałe uzupełnienie kobiecego wizerunku podczas niezobowiązujących spotkań z przyjaciółmi ale zegarki Rosefield wejdą w rolę także przy bardziej oficjalnych okazjach.
Proste wzornictwo nie gryzie w oczy a kolorystyka zegarków jest w dużej mierze pastelowa. Dzięki temu można się pokusić o zakup takiego zegarka na prezent ponieważ jest to bardzo bezpieczna pozycja.

Wprawdzie bogactwo kolorów nie ułatwia wyboru ale za sprawą bardzo atrakcyjnej ceny można sobie pozwolić na zakup kilku egzemplarzy tych zegarków. Bo jak mawiała Marylin Monroe: pieniądze szczęścia nie dają, dopiero zakupy.
BWGS-B10 zegarek damski

WAGR-W76 zegarek damski

26WGR-264 zegarek damski