Citizen Promaster - lotniczy zegarek który wiele potrafi

Niegdyś ludzie na ziemskim globie snuli jedynie marzenia i kreowali wyobrażenia jak wspaniale może być w przestrzeni ponad głowami, w której nic, ani nikt, nie ogranicza. Jakie to musi być wspaniałe uczucie podróżować nie zważając na drogi, krajobrazy natury czy nawet kontynenty! To nie jedyny taki przykład, ale w porównaniu z dzisiejszymi możliwościami wzbijania się w powietrze, widać jak na dłoni, że marzenia się spełniają lub (jak kto woli) się spełnia. :) Latanie to wspaniała forma podróżowania czy transportowania, z której dziś korzystają miliardy ludzi. Każdy podniebny pojazd, nieważne czy to „Flyer I” braci Wright czy pasażerski gigant, który właśnie odleciał z któregoś lotniska na świecie – każdy kierowany był przez pilota. A Ci, wraz z postępem gałęzi lotnictwa, potrzebowali na pokładzie coraz bardziej zaawansowanego zaplecza – włącznie z zegarkami. Zastanawiasz się dlaczego przy tak obszernym kokpicie wypełnionym guzikami i suwakami ważny był również czasomierz? Lotnicze zegarki naprawdę wiele potrafią, a Citizen Promaster dowodzi temu bez dwóch zdań!

Gdy odmierzasz czas do spotkania z „aniołem” – zegarek Citizen Blue Angels

zegarek citizen blue angels

Czasomierz na nadgarstku pilota sprawuje kilka szalenie istotnych zadań: niezawodnie odmierza czas dopasowując się do sfery czasowej, wskazuje bezbłędnie i czytelnie godzinę zarówno dniem jak i w najgłębszej ciemności, jest niemal niezniszczalny tak, by móc korzystać z jego zasobów przy każdych warunkach, również nagłej zmianie ciśnienia. Powyższy opis nie jest pieśnią przyszłości bo współcześnie wiele zegarków lotniczych znajduje się w tej kategorii właśnie przez wzgląd na funkcjonalności oraz określony design. Mimo technologicznego postępu i nowinek, które nierzadko wypierają „starsze” wzornictwo, zegarki lotnicze są nietykalne i wiodą prym. Naszym bohaterem jest dziś japoński zegarek Citizen męski -  Promaster Blue Angels. Kolekcja, która absolutnie „objawiła się”, by wspierać pilotów w każdej szerokości geograficznej i na każdej wysokości. Solidne modele zasilane popularnym mechanizmem Eco-Drive w sklepie e-zegarek.pl możecie otrzymać w stylowej odsłonie – na stalowej bransolecie, z granatową kopertą z żółtymi akcentami. Ten „anioł” czeka na Ciebie zarówno online jak i stacjonarnie.

Wsiadaj za „stery” swojego życia z Citizen Promaster!

CITIZEN Promaster Mechanical Diver

Zegarki Citizen męskie to kategoria, którą szczególnie polecamy przejrzeć jeśli szukasz czasomierza o wyglądzie i funkcjach produktu lotniczego, a równocześnie ważne jest dla Ciebie, by stylowo się prezentował. Wspominaliśmy już o części „rodziny” Promasterów, która sprawdzi się „w locie”, jednak warto krótko wspomnieć również o egzemplarzach, których cel jest nieco (albo wręcz bardzo) poniżej poziomu morza. Mowa o diverach, których parametry zaspokoją każdego, kto wybiera wodne rozrywki. Nawet te, które ewoluowały w zawód, np. nurka. Japoński producent posiada modele z wodoszczelnością do 20 barów, np. dostępny od ręki Citizen Promaster JY8100-80L. Jak widzisz, niezależenie od tego, czy życie zawiedzie Cię ponad chmury, czy tam, gdzie oddychasz tylko z butlą tlenową - zegarki Citizen mogą być Twoim kompanem. Sprawdź co potrafią już dziś!

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania