La Glycine to roślina, która stała się inspiracją dla Eugene Meylan’a gdy opracowywał w 1914r, w Bienne swoją markę zegarków. Dlaczego wybrał właśnie tę winorośl? To jeden z najszlachetniejszych i najbardziej odpornych na zmiany pogodowe gatunków, co w świecie nieustającego rozwoju i klimatycznych zmian jest wręcz zbawienne. Marka Glycine, która ma poniekąd utożsamiać taką wytrzymałość na zmienne środowisko, zdecydowanie wpisuje się w model nieustraszonej i zdolnej do współpracy w ekstremalnym środowisku. Zegarki damskie Glycine tego producenta to uosobienie jakości, wytrzymałości i piękna. Idealnie wyważone, by być ozdobą dla wyjątkowych kobiet.

zegarek Glycine Combat SUB 36

„Daj nura” i zanurz się w przyjemnym połączeniu funkcjonalności i stylu

Gdy nasze klientki pytają jaki zegarek wybrać do nurkowania bądź innych sportów, które uprawiane są w środowisku wodnym zwykle polecamy szczególnie kolekcję Glycine Combat SUB 36. Patrząc na Glycine Combat GL0338 na stalowej bransolecie łatwo stwierdzić, że ma w sobie coś magnetycznego i tajemniczego.  Być może to zasługa eleganckiego odcienia brązu, który zdobi jego tarczę i kopertę z obrotowym pierścieniem. Dla każdej klientki te zegarki są piękne w inny sposób i trzeba przyznać, że model GL0338 prezentuje się urzekająco na damskich nadgarstkach, szczególnie w promieniach słońca. Odnajdziemy w tym egzemplarzu wiele funkcjonalności m.in.: bardzo czytelna tarcza, wyraźne indeksy wypełnione SuperLuminovą, która „świeci” w ciemności i pod wodą a także 38 godzinną rezerwę chodu. Bajecznie wyposażony!

damski zegarek nurek

Zegarek nurkowy czy zegarek … do wszystkiego? 

Czasomierz taki jak ten realizuje bardzo ważne potrzeby swoich klientów – jest nietuzinkową ozdobą i wsparciem w życiowych ekstremach.

dekiel zegarka do nurkowania

Często markę Glycine wymienia się wśród producentów zegarków dla osób nurkujących, ponieważ te modele mają wysoką wodoszczelność, do 200 M/WR. Taki parametr daje już niesamowity komfort zarówno podczas wakacji i odpoczynku wśród morskich fal, jak również zażywając sportowych doznać podczas surfingu, kitesurfing czy nurkując oglądając tęczowe rafy koralowe. W każdej podobnej sytuacji damskie czasomierze Glycine odnajdą się jak ryba w wodzie!

zegarek swiss made Glycine

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies
a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji,
z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).