Ile głów, tyle pomysłów – to stara prawda, która jak ulał pasuje do naszych dzieci. Ich kreatywność potrafi przybrać na sile zwłaszcza w okresie wakacji. Piasek, woda, harce i swawole – tak w dużym skrócie wyglądają wakacje. Wyposażając dziecko na wyjazd z pewnością uwzględnisz zegarek. Na jaki model się zdecydować aby posłużył dziecku jak najdłużej i dlaczego to zegarek Ice Watch?

W ofercie wybranych producentów pojawiają się już zegarki dla dzieci. Nikogo ten ruch nie dziwi, w końcu cenne nawyki warto u naszych pociech wyrabiać od małego. Punktualność z pewnością jest jedną z nich. A do nauki potrzebny jest zegarek.

Jednak to, co sprawdza się w szkolnej ławce na co dzień, może nie zdać egzaminu na wakacyjnej eskapadzie. Niezależenie bowiem od tego, czy to zegarek dla dorosłych czy też zegarek dla dzieci, czasomierz stanowi delikatną, skomplikowaną konstrukcję. Na szczęście rynek kusi bogactwem wyboru więc obok zegarków nieco mniej czy tez bardziej klasycznych, są również zegarki idealne na lato. Są to również zegarki dla dzieci.

Mini wydatek...

Latem swoja uwagę, szczególnie z myślą o dzieciach, warto zwrócić na zegarki Ice Watch. Solidnych argumentów za tego typu wyborem jest kilka. Po pierwsze to cena która startuje od 280 złotych. Biorąc pod uwagę fakt, że marka Ice Watch odniosła międzynarodowy sukces, a sam zegarek jest naprawdę solidnie wykonany, jest to naprawdę kusząca kwota.

Wodne harce...

Drugą z zalet jest wodoszczelność. W przypadku zegarków Ice Watch to 10 ATM. Cecha, która nie pozostaje bez znaczenia, zwłaszcza kiedy dziecko wyjeżdża na wakacje gdzie wilgoć i woda stanowią obowiązkowy punkt programu.

Kolorowy świat..

Trzecią zaletą jest bogata paleta kolorystyczna. Dzieci to bardzo wybredny konsument. Nie założą niczego, co nie trafia w ich gusta. Jeżeli zatem chcesz mieć gwarancję, że Twoje dziecko będzie nosić zegarek, warto dobrać jego kolor do ulubionej sukienki, koszulki czy też po prostu zgodnie z  gustem dziecka. A zegarki dla dzieci Ice Watch ze swoim wyborem kolorów spiszą się tu znakomicie. Co ważne, istnieje również możliwość wymiany silikonowego paska oraz silikonowej koperty w razie, gdyby preferencje kolorystyczne dziecka raptem uległy zmianie.

Zakup na dłużej..

Czwarta to wykonanie. W zależności od linii modelowej koperta zegarka może być wykonana z transparentnego tworzywa Ice-Ramic bądź silikonu. Dobra wiadomość jest taka, że ta pierwsza posiada zwiększoną trwałość w porównaniu do standardowego plastiku. Ryzyko uszkodzenia przy jakiejkolwiek zabawie jest jej zatem niestraszne. Modele posiadające kopertę wykonaną z silikonu posiadają tą przewagę, że tworzy ona zintegrowaną całość z silikonowym paskiem. O zerwaniu tego ostatniego nie ma zatem mowy. Zegarki Ice Watch są również wyposażone w szkiełko mineralne. Jest ono twardsze, niż tworzywo sztuczne, i nieco bardziej odporne na wszelkie zarysowania. Dzięki temu zegarek dziecka zachowa świeży wygląd nieco dłużej, nawet po intensywnej zabawie na plaży.

Lekkie jak piórko..

Piątą zaletą jest lekkość. To za sprawą silikonu, z którego powstają wszystkie paski, a w wybranych modelach również koperty zegarków dla dzieci Ice Watch. Ten, jak wiadomo, nie powoduje obtarć skóry, doskonale znosi słońce, wilgoć, wodę i piach. Nie wywołuje również żadnych reakcji alergicznych. A w razie konieczności wystarczy go jedynie przetrzeć szmatką aby pozbyć się jakichkolwiek zabrudzeń.

W poszukiwaniach idealnego, wakacyjnego towarzysza dla Twojego dziecka wszystko zatem  przemawia za ich wyborem. Najlepszy design, świetne materiały, brak reakcji alergicznych, bardzo fajna cena, a wszystko zwieńczy gwarantowana radość Twojego dziecka – czy można oczekiwać więcej?

Idealne zegarki dla dzieci na wakacje