NAVAL- ambasadorem taktycznych zegarków traser®

14 maja z pewnością zapisze się na kartach historii marki Traser- oficjalne przedstawienie ambasadora brandu w Polsce. Dystrybutor szwajcarskich zegarków taktycznych jest przykładem na to jak dążyć do doskonałości i jak dobrze rozwijać DNA marki. Długowieczność i niezawodność działania zegarków traser® to ich znak rozpoznawczy, dlatego wyzwaniem było znalezienie autentycznej osoby z krwi i kości pasującej do całego jej rdzenia, ale udało się!

Kto ambasadorem zegarków Traser w Polsce?

Przede wszystkim to osoba, która reprezentuje siłę i wytrzymałość w dobrym tego słów znaczeniu oraz jest bezpośrednio powiązana ze środowiskiem militarnym, a przez wielu nazywana Legendą. Mężczyzna-znany i szanowany zarówno w środowisku wojskowym, jak i cywilnym, jest najchętniej zapraszaną osobą do współpracy przez największe  rozgłośnie radiowe, programy telewizyjne, kanały YouTube, a także czasopisma- jako ekspert wojskowy.
Wartym uwagi jest także fakt Jego uczestnictwa w życiu fundacji "NIEZAPOMNIANI", której celem jest przywracanie pamięci służących Ojczyźnie oraz opieką nad nimi, a także wspieraniem ich rodzin, także w trudnych sytuacjach.

ambasador zegarków Traser

Dzięki swojej twórczości, jest rozpoznawalną osobą także w środowisku cywilnym a przez wiele lat wokół jego postaci, zbudowała się szeroka grupa oddanych fanów.
NAVAL - prywatnie Paweł Maleńczuk to postać nietypowa, legendarna! Przez co jesteśmy pewni, iż ten wybór jeszcze pozytywniej wpłynie na odbiór marki Traser w Polsce.

Od łobuza do żołnierza- historia NAVALA

Pochodzący z małego miasta gdzie ścieżką rozwoju była szkoła zasadnicza, potrzebna do przeżycia i dalszego funkcjonowania, gdzie rzeczywistość szybko weryfikowała marzenia, nie poddał się i osiągnął swoje cele idąc troszkę pod prąd. Jako młody chłopak uwielbiał oglądać „Czterech Pancernych” i „Kapitana Klossa” a po takiej lekturze filmu miał apetyt na wstąpieniu do Legii Cudzoziemskiej, co w tamtych czasach oznaczało przygodę połączoną z wyjazdem na zagraniczną misję. Swoje wojskowe losy rozpoczął jako żołnierz I Pułku Specjalnego w Lublińcu, a potem już jako członek jednostki wojskowej GROM, brał udział w działaniach bojowych na wodach Zatoki Perskiej, w Iraku i w Afganistanie. Był wielokrotnie odznaczany najwyższymi odznaczeniami wojskowymi, m.in.: Krzyżem Kawalerskim i Komandorskim Orderu Krzyża Wojskowego, jak również Złotą Odznaką GROM-u, będącą dla żołnierzy JW GROM najwyższym odznaczeniem.

ambasador zegarkow Traser NAVAL

Motywacja do działania – siła i wytrzymałość

Po 14 latach zdobytego doświadczenia jako operator GROMU, z przyjemnością dzieli się zdobytą wiedzą z dziedziny obronności. Pokazuje jak połączyć role menadżera z doświadczeniem zdobytym jako dowódca jednostki.
NAVAL jest również twórcą bestsellerowej serii książek: „Przetrwać Belize”, „Ostatnich gryzą psy”, „Zatoka” i „Camp Pozzi”. W 2012 roku był jednym z konsultantów gry komputerowej Medal of Honor: Warfighter, w której gracze mogą wcielić się w rolę GROM-owca a także współtwórcą programu „Ekspedycja - odkrywcy drugiej natury” wyprodukowanego dla Discovery Channel Polska.

zegarek taktyczny traser P68 pathfinder

Połączenie z zegarkami taktycznymi- wyzwania i miłość do natury

Dowodem dobrego wyboru ambasadora zegarków traser® może być również fakt, iż Paweł Maleńczuk oprócz wspomnianych wyżej działań, jest także miłośnikiem biegania lubiącym nieoczywiste tereny i długie dystanse. Brał udział m.in. w biegu terenowym organizowanym w Pantagonii o dystansie 163 kilometrów, gdzie przewyższenia sięgały powyżej 6 tysięcy metrów a zakończenie biegu należało ukończyć w ciągu 48h, co oczywiście NAVAL bez trudu osiągnął.

zegarek traser 110456

Jako ambasador marki, osoby która wiernie ma ją reprezentować jak również z dumą nosić Trasera, z wachlarzu kolekcji wybrał model traser P68 Pathfinder Automatic Green 110456.
Zegarek już niebawem będzie u nas dostępny od ręki w opcji na pasku gumowym i NATO.
Tak jest wybór NAVALA. A jaki będzie Twój?

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies
a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji,
z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).