Withings rozwija technologię, którą zdążyło już pokochać mnóstwo odbiorców. Przez co, dbałość o zdrowie staje się częścią ich codziennego życia. Jesień, czas kiedy szczególnie powinniśmy zadbać o siebie, aby nie pozwolić infekcjom zawładnąć naszym organizmem, marka rozszerza linię Scanwatch o modele dedykowane specjalnie dla Kobiet. Odkryj z nami nowe style, kolory i funkcje. 

zegarek Withings Scanwatch Light 37mm

Scanwatch Light -PRZEWODNIK CYKLU MENSTRUACYJNEGO- bo Kobiety są ważne 

Zegarek Scanwatch Light w kopercie rozmiaru 37mm, został stworzony z myślą o kobietach. A z racji, iż miesiączka jest kluczowym markerem biologicznym i może być wykorzystana do lepszego zrozumienia stanu zdrowia, nowy Withings śledzi fazy menstruacyjne, czas trwania i objawy, umożliwiając korzystającej z niego kobiecie stworzenie spersonalizowanej rutyny, która dostosowuje się do potrzeb organizmu.

Gdy rozpocznie się "Twoja" miesiączka, możesz ją zanotować w aplikacji lub bezpośrednio na zegarku. Gdy to zrobisz, uzyskasz dostęp do prognozowanych faz menstruacyjnych i analizy długości cyklu.

Porównaj dane dotyczące cyklu z innymi wskaźnikami aktywności i snu, aby zobaczyć, jak zmieniają się one w poszczególnych fazach. Zbuduj lepsze nawyki związane z pomiarami, aby utrzymać się na szczycie zdrowia menstruacyjnego.

damski zegarek na pasku Withings

Damski zegarek na pasku od Withings  i darmowa aplikacja -idealne połączenie

Nowa linia to efekt ponad 10-letniego doświadczenia w holistycznym śledzeniu przez całą dobę, co pozwala na najbardziej precyzyjne oglądanie i wgląd w aplikacje. Jako część najnowszej generacji wszystkich hybrydowych inteligentnych zegarków, ScanWatch Light zawiera ulepszone oprogramowanie HealthSense™ w połączeniu z nowymi czujnikami. Tak, aby zapewnić więcej danych i lepszą dokładność.
ScanWatch synchronizuje się bez wysiłku z darmową aplikacją Withings, gdzie można przeglądać trendy, uzyskać wgląd i cieszyć się nieograniczoną bezpieczną pamięcią masową.

linia Scanwatch Light 37mm

30 dni monitorowania stanu zdrowia - HYBRYDOWY ZEGAREK, który dba o Twoje zdrowie!

ScanWatch Light to hybrydowy smartwatch stworzony, aby inspirować i oświecać Cię za pomocą zaawansowanych czujników zagnieżdżonych w najwyższej jakości design, który współpracuje z Twoim życiem. A dzięki 30-dniowej żywotności baterii, zanim będzie trzeba ją naładować, możesz wyruszyć w beztroską podróż związaną z całodobowym śledzeniem stanu zdrowia.

monitoruj sen z zegarkiem

Specjalnie dla Was zebraliśmy wszystkie funkcje nowego zegarka w jednym miejscu:

ZDROWE SERCE

Dzienne tętno

Nocne tętno

Powiadomienia o wysokim i niskim tętnie

Nocna zmienność częstości akcji serca*

ŚLEDZENIE AKTYWNOŚCI

Strefy tętna podczas treningu

Aktywne minuty

Kroki

Spalone kalorie

Zintegrowany GPS: dystans, tempo i wysokość

Monitorowanie snu

OCENA JAKOŚCI SNU

Fazy snu (głębokie, lekkie)

Częstość oddechów*

Zaburzenia oddychania

Czas trwania snu

Przerwy

Regularność

ŚLEDZENIE CYKLU

Fazy cyklu

Dziennik okresowy

Długość cyklu

Dziennik symptomów

Dziennik przepływów okresowych

Dziennik nastroju i uczuć

Objawy i trendy przepływu

 

Nowe zegarki Withings Scanwatch Light dostępne są do zakupu online, a także bezpośrednio w naszym shoroomie na warszawskim Mokotowie- ulica Puławska 10/32. Czekamy na Was <3

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania