Orient Diver Mako Kamasu RA-AA0811E19B – czym różni się od poprzednika?

ORIENT DIVER MAKO KAMASU- nazwa czasomierza pochodzi od drapieżnej ryby „Barakuda” zamieszkującej ciepłe wody krajów tropikalnych. Ryba może osiągać nawet 200 cm długości i jest uzbrojona w ostre zęby, które znalazły swoje odzwierciedlenie we wskazówkach zegara. To ryba której nikt nie chce spotkać, ale jej potężny rozmiar producent dał wyraz w tworzeniu zegarka który zapewne chcesz mieć..

Premiera nowego Kamasu RA-AA0811E19B

Marka Orient rozpoczęła listopad 2021 od wprowadzenia wielu ciekawych modeli. Szczególną uwagę poświęcono kolekcji Diver, w której znajdziemy aż cztery nowe wersje kolorystyczne wyposażone w gradientowe tarcze. Naszą uwagę szczególnie przykuł model podkreślony morskim odcieniem zieleni, subtelnie otoczony czarną winietą. Czym różni się od poprzednika RA-AA0004E19B?

zegarki orient gwarancja 3 lata

Najwięcej szczegółów możemy zauważyć w obrębie tarczy. Zarówno pierwowzór jak i odświeżona wersja zostały wyposażone w komplet masywnych indeksów godzinowych wypełnionych masą luminescencyjną dla poprawy widoczności po zmroku a także w morskiej głębinie, gdzie światło słoneczne już nie dociera. Nowa wersja RA-AA0811E19B wyposażona została w okrągłe indeksy uzupełnione o charakterystyczny trapez w miejscu godziny dwunastej. Po indeksach płynnie przesuwają się wskazówki godzinowe, uzupełnione o cienki sekundnik, który w najnowszej wersji zakończono czerwonym grotem.

Zmianie nie uległ rozbudowany datownik, który umożliwia użytkownikowi odczytywanie aktualnego dnia tygodnia oraz miesiąca. Za jego pracę oraz ruch wskazówek obu modeli odpowiedzialny jest automatyczny mechanizm F6922 z możliwością ręcznego naciągu, 40-godzinną rezerwą chodu oraz funkcją stop-sekundy, która umożliwia niezwykle precyzyjne ustawienie czasomierza zgodnie z wzorcowym zegarem atomowym. 

automatyczny zegarek Orient Mako

Kształt oraz wielkość koperty również pozostały bez zmian. Subtelna budowa i średnica 42 mm czynią je niezwykle uniwersalnymi dodatkami, które z pewnością przypadną do gustu szerokiemu gronu mężczyzn. Koperty zabezpieczone są odpornym na zarysowania szkłem szafirowym, zapewniającym im świeży wygląd oraz krystaliczną przejrzystość na długi czas. 

Zegarki do nurkowania- oczywiście Orient!

Zwieńczeniem obu zegarków jest obrotowy pierścień z naniesioną skalą minutową, która umożliwia pomiar czasu spędzonego pod wodą, bezpieczne wynurzania oraz dekompresję. W najnowszym modelu pierścień jest nieco bardziej wypukły, co pozwoliło na uzyskanie ciekawego efektu trójwymiarowości. Dodatkowo fragment pierścienia od 0 do 15 został utrzymany w korespondującej z tarczą, zielonej barwie. 

Oba modele zawieszone zostały na mocnych, stalowych bransoletach, które zakończone są bezpiecznym zapięciem motylkowym. Dzięki wysokiej wodoszczelności do 30 barów zegarki mogą towarzyszyć właścicielom w oddawaniu się pasji uprawiania sportów wodnych. 

ORIENT Diver MAKO KAMASU

Nowe zegarki dostępne od ręki

E-zegarek.pl jako sklep sprzedający japońskie zegarki od początku swojego istnienia, dokładamy wszelkich starań, aby nowe zegarki oraz bestsellery były dostępne w naszym sklepie z zegarkami na wyciągniecie ręki. Nowości można zakupić on line lub stacjonarnie w naszym showroomie ukrytym w starej kamienicy w sercu Warszawy, na granicy Mokotowa i Śródmieścia.

Tutaj na wygodnej kanapie możesz przymierzyć zegarek i w ciszy i spokoju dokonać zakupu wymarzonego modelu marki Orient. Zapraszamy!

orient Mako RA-AA0811E19B

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies
a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji,
z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).