Vostok Europe Engine Skeleton - czy zostanie z nami na dłużej?

Jeśli ktoś z Was jest naszym stałym klientem i odwiedza zarówno blog jak i poszczególne zakładki ukochanych marek w poszukiwaniu nowości i atrakcyjnych promocji, ten wie, że uwielbiamy Was zaskakiwać i wskazywać na perełki świata zegarmistrzowskiego. Z nieskrywaną radością przybliżamy Wam zatem nieco odmienny styl, który tym razem prezentuje litewski producent Vostok Europe. Kolekcja Engine Skeleton to lekka zmiana w stylistyce, którą do tej pory marka prezentowała w swoich odsłonach. Coś innego ale jakże cennego! Sami zdecydujcie czy ten szkieletorowy model bardziej pasuje Wam do sportowej stylizacji na co dzień czy trafi w szeregi zegarków „specjalnych”.

zegarek męski Vostok Engine NH72-571A646

Zaskakuje od pierwszego spojrzenia – co tak przyciąga uwagę?

Na rynku spotkamy liku renomowanych producentów, którzy zdecydowali się na produkcję tzw. „szkieletorów”. Mimo nazwy budzącej grozę to bardzo piękny i estetyczny zabieg nawiązujący do ukazania wnętrza zegarka. W skrócie – patrząc na czasomierz z takim przydomkiem, jesteśmy w stanie zobaczyć dokładnie małe elementy, które budują mechanizm zegarka. Taka kolekcja to odważny zabieg, dlatego pierwszy ukłon należy się Vostok Europe za powzięcie tego eksperymentu. Przyjrzyjmy się zatem jakie tajemnice możemy dostrzec w modelach dostępnych w naszym sklepie. Zarówno model NH72-571A646 jak i NH72-571B648 oparte są o precyzyjny japoński mechanizm automatyczny SII, którego skrupulatne działanie obserwować możemy zza szklanego dekla. Jako egzemplarz dedykowany mężczyznom nie mógłby zostawić swoich odbiorców bez kilku funkcjonalnych ciekawostek, jak np. rurki szklane wypełnione gazem trium, zawór helowy czy obrotowy bezel. Sportowy wygląd i walory techniczne tworzą z niego idealny zegarek sportowy, który stanie na wysokości zadania podczas ekstremalnych aktywności, w tym też nurkowaniu do 300 metrów. Stalowa koperta i wymienne sylikonowe paski zdecydowanie ułatwiają wybór tego czasomierza na swojego kompana w najcięższych podbojach.

zegarek Vostok Europe NH72-571B648

Panowie – czapki z głów, a.. zegarki na nadgarstki!

Zegarki męskie Vostok prezentują się wyśmienicie niemal w każdej odsłonie i producent przyzwyczaił nas do nowoczesnego wyglądu i funkcjonalności, które podążają za rozwojem technologii. Ta kolekcja, choć w pewnych względach standardowa, jak np. średnica koperty, zdecydowanie odbiega stylistyczne od innych linii rozwoju tej marki. Trzeba jednak przyznać z aprobatą, że Vostok Europe Engine Skeleton to intrygujące zegarki i jeśli lubicie szkieletorowy kunszt, to ten model musi się znaleźć w Waszej kolekcji. Ba! Być może niejeden, szczególnie, że kupując zegarek w pudełku zmieścić mogą się co najmniej dwa. 

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies
a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji,
z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).