Zachwycający Aviator Swiss Made Douglas Polish Edition Day-Date  – król wśród zegarków lotniczych 

Wraz z długo oczekiwanym Nowym Rokiem na rynku zegarmistrzowskim pojawiła się informacja, która nieodwracalnie skupiła wszystkich miłośników zegarków dedykowanych historii lotnictwa wokół marki Aviator. W połowie grudnia ogłosiła najnowszy model czasomierza ze słynnej kolekcji Douglas, która nawiązuje do przełomowych momentów i odkryć w polskim lotnictwie począwszy od 1918 roku i pierwszego polskiego samolotu CWL 18.01 “Orzeł Biały”, aż po samoloty bojowe MIG 29 z 1989 roku. Obok tak unikatowego dzieła sztuki nie można przejść obojętnie. Dla niektórych fanów  ten model może stanowić niemalże Święty Graal w zdobyczach zegarkowych jednak warto zaznaczyć, że edycja jest limitowana i na rynku pojawi się tylko 450 egzemplarzy.

Zegarek męski Aviator stworzony specjalnie dla Polaków

Prezentowany model to zjawiskowy egzemplarz, który kryje w sobie kilka powiązań z naszą kulturą. Przede wszystkim od razu dostrzegamy zapis dni tygodnia w języku polskim i mały napis nad datownikiem na dole tarczy: „Historia Polskiego Lotnictwa” a nad nim enigmatyczne PZL ASz-62 (silnika konstrukcji Arkadija Szwiecowa) Dodatkowo na godzinie trzeciej i dziewiątej znajdują się wzory: siły naciągu silnika – Propulsion oraz siły nośnej – Lift. Ciekawostką jest to, że objaśnienie każdego z tych wzorów znajdziemy również na zegarku, trzeba tylko dobrze poszukać.

AVIATOR Swiss Made Douglas Day Date Polish Limited Edition

Dech w piersiach zapiera, gdy odwrócimy zegarek na drugą stronę. Zza transparentnego dekla wynurza się wahnik w kształcie polskiego godła z czerwonym akcentem kolorystycznym. To niebywałe z jaką precyzją zostało odtworzone i wyeksponowane! Wielki ukłon w stronę projektantów!

Charakterystyczne elementy premierowej linii Aviator Douglas

Potocznie mówi się, że „Aviator to zegarek z samolotu”. Jest w tym dużo prawdy i najnowsza kolekcja Aviator Swiss Made Douglas Polish Edition Day-Date idealnie wpisuje się w kanon zegarków lotniczych, które z powodzeniem mogą być używane przez pilotów. Bardzo elegancki pasek ze skóry krokodyla uzupełni formalną stylizację, a funkcjonalności spełnią wysokie oczekiwania. Parametry wyraźnie wskazują, że jest to czasomierz odporny na wymagające warunki w powietrzu: wskazówki i indeksy pokryte warstwą Superluminowa zapewniające widoczność nocą, wodoszczelność do 100 m czy bardzo czytelna, okrągła tarcza. Serce zegarka to szwajcarski mechanizm Sellita SW240-1.

zegarek limitowany Aviator

Jakość swiss made dostępna również w sklepie e-zegarek.pl

Kiedy już tak szczegółowo rozpisaliśmy zegarki Aviator Swiss Made Douglas Polish Edition Day-Date, nie moglibyśmy zostawić Was bez najważniejszej informacji – ta unikalna kolekcja będzie dostępna również w naszym sklepie! Bądźcie na bieżąco z naszymi nowościami, by upolować limitowany egzemplarz dla siebie. Dostępny będzie w dwóch wersjach kolorystycznych: z czarną tarczą i kopertą ze złotą powłoką PVD oraz z kremową tarczą i stalową kopertą.

zegarek Aviator Polska Edycja

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies
a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji,
z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).