Bering to zegarki zachwycające swoim nieprzeciętnym stylem wywodzące się prosto z Danii. To także zaawansowane technologie, które powodują, że te modele na pewno przypadną do gustu najbardziej wymagającym użytkownikom. Jeśli poszukujesz zegarka innego niż wszystkie, sprawdź kolekcję Bering Solar już teraz!

 

Wykorzystanie energii odnawialnej ma obecnie coraz większe znaczenie – to nie tylko niższe koszty, ale także większa ochrona środowiska naturalnego. Energia promieniowania słonecznego używana jest przez człowieka już od lat – od prostych kalkulatorów aż do rozbudowanych farm solarnych i fotowoltaicznych, które potrafią zaopatrywać nawet całe miasta w potrzebną energię cieplną i elektryczną.

Promieniowanie słoneczne stało się także inspiracją do stworzenia zegarków z linii Bering Solar, które idealnie wpisują się w rytm natury i wykorzystują to przyjazne dla człowieka i planety źródło energii.

Jeśli także myślisz o tym, aby kupić zegarek efektowny, nowoczesny, a przy tym ekologiczny, pomyśl o modelach Bering Solar – znajdziesz je także w naszym sklepie internetowym E-zegarek.pl!

 

Zegarek solarny Bering Solar – co warto o nim wiedzieć?

Mechanizmy solarne są coraz częściej wykorzystywane w zegarkach. To doskonałe rozwiązanie problemu ze stale rozładowującą się baterią, a także koniecznością nakręcania zegarka. Dzięki temu nie musisz już obawiać się, że zegarek przestanie działać w najmniej odpowiednim momencie!
W zegarkach solarnych Bering Solar montuje się specjalne ogniwa słoneczne, które umieszczane są pod tarczą zegarka. Mają one na celu przekształcenie światła w energię elektryczną, która następnie przechowywana jest na specjalne baterii. Baterii nie trzeba doładowywać samemu – ładowanie odbywa się automatycznie zawsze wtedy, gdy zegarek znajdzie się w zasięgu światła słonecznego lub innego typu światła.
Zegarki Bering Solar posiadają także specjalną rezerwę mocy, dlatego wtedy, gdy są całkowicie naładowane i odetnie się je od źródła światła, mogą i tak działać nawet przez 6-12 miesięcy – nawet jeśli będą przechowywane w całkowitej ciemności.

Aby użytkownik zegarka Bering Solar wiedział, kiedy może dojść do rozładowania baterii, zegarek posiada specjalną funkcję – ostrzega on użytkownika, że wymagane jest ładowanie. Wówczas druga wskazówka zegarka zaczyna poruszać się w 2-sekundowych odstępach – to znak, że należy naładować zegarek przez pozostawienie go blisko źródła światła.

W przypadku rozładowania, zegarek Bering Solar posiada także specjalną funkcję Quick Start. Wystarczy tylko na kilka sekund podtrzymać go pod źródłem światła o natężeniu co najmniej 1000 luksów, na przykład około 70 cm od 30 W żarówki, aby zaczął działać od razu.

Zegarki solarne w kolekcji Bering Solar posiadają także funkcję zabezpieczającą przed nadmiernym przeładowaniem baterii – dzięki temu są chronione przed uszkodzeniem, które może spowodować umieszczenie zegarka blisko silnego źródła światła.

Na uwagę zasługuje także sama bateria zastosowana w zegarkach Bering Solar – to bateria litowo-tytanowa, która jest przyjazna dla środowiska naturalnego.

Zalety posiadania zegarka solarnego:

  • automatyczne ładowanie, gdy zegarek znajduje się przy źródle światła
  • możliwe ładowanie nie tylko przy świetle słonecznym, ale także przy innych źródłach światła, na przykład przy żarówce
  • brak konieczności regularnej wymiany baterii
  • wydłużona żywotność nawet do 6-12 miesięcy także wtedy, gdy zegarek przechowywany jest poza źródłem światła
  • lepsza ochrona środowiska naturalnego przez brak konieczności wymiany baterii i zastosowanie przyjaznej dla natury baterii litowo-tytanowej

 Te wszystkie zalety powodują, że zegarki solarne, w tym także zegarki Bering Solar to kapitalna propozycja dla każdego, kto szuka alternatyw dla zwykłych czasomierzy!

 

Bering Solar – niebanalne wzornictwo dla wymagających

Zegarki solarne w kolekcji Bering Solar to nie tylko zaawansowana technologia solarna, ale również wyjątkowe wzornictwo, które idealnie komponuje się z klasycznymi i nowoczesnymi stylizacjami.
W kolekcji Bering Solar znalazła się szeroka gama zegarków o efektownym wyglądzie – to modele wykonane z wysokiej klasy stali nierdzewnej, z bransoletami z siatki mesh lub też ze skórzanymi paskami, wykończone szafirowymi szkiełkami odpornymi na zarysowania, dlatego będą mogły posłużyć na jeszcze dłuższy czas niż zegarki wyposażone w standardowe szkiełka mineralne.

Bering Solar to zegarki z okrągłymi oraz kwadratowymi kopertami, o prostym, wręcz minimalistycznym wyglądzie, a także te nawiązujące do klasyki oraz retro. Czytelne tarcze z wyraźnymi indeksami oraz wskazówkami ułatwiają odczytanie aktualnej godziny, a datowniki aktualnej daty.

Wśród tak wielu modeli na pewno uda Ci się wybrać taki, który będzie prezentował się zjawiskowo – sprawdzi się zarówno do eleganckiej marynarki na spotkanie biznesowe, jak również na wyjazd za miasto. W kolekcji można znaleźć również zegarki przeznaczone dla kobiet, które doceniają ponadczasowe wzornictwo. Wybierz taki zegarek Bering Solar, który w pełni będzie mógł wyrazić Twój styl!

 Zegarki Bering SolarZegarki męskie BeringZegarki damskie Bering Solar

Zamów zegarek Bering Solar w naszym sklepie E-zegarek.pl!

Jeśli także zainteresowały Cię solarne zegarki Bering Solar, w naszym sklepie internetowym E-zegarek.pl mamy dla Ciebie szeroką gamę tych właśnie modeli!

Bering to marka, która dba o zadowolenie swoich klientów, dlatego też jej zegarki dopracowane są w najdrobniejszych detalach. Właśnie takie czasomierze czekają na Ciebie w naszym sklepie internetowym – przygotowaliśmy zarówno męskie, jak i damskie modele zegarków Bering wyposażonych w mechanizmy zasilane solarnie.

Na zegarki Bering Solar mamy także bardzo atrakcyjne ceny – u nas możesz zapłacić za nie jeszcze mniej niż w konkurencyjnych sklepach. Dzięki dodatkowym obniżkom i promocjom zakupy u nas będą związane z jeszcze niższymi kosztami!

Zapraszamy serdecznie do bliższego zapoznania się z wszystkimi modelami zegarków Bering dostępnymi w naszym sklepie internetowym E-zegarek.pl. Zapewniamy przystępne ceny i krótki czas realizacji zamówienia – życzymy udanych zakupów!

Zegarki Bering to zegarki z 3-letnią gwarancją!