Co kraj, to obyczaj choć równie dobrze można powiedzieć, że co kraj to specjalność. I tak jak Francuzi mają swoje sery, Portugalczycy wino a Włosi skutery, tak zegarki są specjalnością Szwajcarów. To najbardziej pożądane czasomierze na świecie, i co do tego nie ma żadnych wątpliwości. Wbrew pozorom ceny zakupu nie zawsze oscylują w okolicach kosmosu. Dowodzą tego zegarki Delbana.

Historia tej marki ma dość długie korzenie, sięgają one bowiem aż do 1919 roku. Producent na precyzję i najwyższą jakość już od samego początku kładł bardzo duży nacisk. Trud jednak się opłacił ponieważ to właśnie one wyniosły zegarki Delabana na szerokie wody. Marka nie ominęła również Polski w efekcie czego nasz rodzimy rynek powitał szwajcarskie czasomierze już w latach 50-tych.

Dziś Delbana to nadal wszystko, co w szwajcarskich zegarkach najlepsze. Na pierwszy plan wysuwa się zatem gustowny design. Tu każdy detal jest utrzymany w ponadczasowym stylu. Spokój i elegancja, jakim odznacza się wygląd zegarków Delbana, stanowią ucztę zarówno dla młodego jak również nieco bardziej dojrzałego oka. To zatem szwajcarskie zegarki dedykowane dla wszystkich ceniących klasę ponad wszystko. Oferta dzieli się na zegarki damskie oraz na zegarki męskie. Nie zabrakło propozycji zarówno na skórzanych paskach jak również nowoczesnej stali. Damskie zegarki Delbana wyróżniają się oficjalnym i bardzo eleganckim klimatem. Za sprawą połyskujących cyrkonii to już zegarki będące biżuterią samą w sobie. W połączeniu z elegancką, wieczorową kreacją skutecznie staną na wysokości powierzonego im zadania.

zegarek damski Delbanazegarki szwajcarskie dla Kobiet Delbana

Z kolei męskie zegarki Delbana to powiew świata kultury oraz biznesu. Tarcze są duże i bardzo czytelne a koperty wykonane z nierdzewnej stali w kolorze srebra i złota. Wprawdzie szwajcarskie zegarki na ogół są kojarzone z wytrawnym stylem, ale producent zadbał również o modele ze sportowym sznytem. Te odznaczają się nieco bardziej masywną kopertą oraz tarczą wykonaną z karbonu. Ich casualowy styl podkreśla również tachymetr i pasek z kauczuku. Modele Manhattan wyróżnia też wysoka wodoszczelność. Bywają więc doskonałym towarzyszem zarówno podczas dni spędzanych w pracy, jak również na słonecznej plaży. A szafirowe szkiełko nie tylko skutecznie odbija refleksy, ułatwiając tym samym odczytanie godziny ale pozostaje odporne na drobne zarysowania.

zegarki męskie Delbana Swiss Made

Sercem wszystkich zegarków jest mechanizm kwarcowy. Zasila go łatwa do wymiany bateria. To szwajcarskie Rondy oraz mechanizmy ETA. Swoją popularność i renomę zdobyły dzięki niezawodności oraz dużej precyzji chodu. Szwajcarski rodowód podkreśla zresztą hasło „Swiss made” widoczne na każdym zegarku Delbana. Mimo, że zegarki mają szlachetne pochodzenie, to kwota zakupu jest wyjątkowo przystępna. Dzięki niej zegarki Delbana dość szybko podbiły rynek Europy Wschodniej gdzie bardzo wysoka jakość i atrakcyjna cena miały wyjątkowo duże znaczenie. Dziś to zegarki, których nie trzeba specjalnie nikomu przedstawiać. W Polsce mają całe rzesze wiernych użytkowników którzy doceniają jakość i kunszt szwajcarskiego rzemiosła bez konieczności dużych wydatków. A dzięki temu to nie tylko prestiżowy zegarek dla każdego. To przede wszystkim doskonały pomysł na prezent. Eleganckie opakowanie, szwajcarskie korzenie oraz prestiż, jaki niesie szwajcarski zegarek. Czy można ukochanej osobie zrobić lepszą niespodziankę? Cała kolekcja dostępna jest w naszym sklepie.