Podobno duży może więcej. Męskie zegarki nie stanowią tutaj wyjątku. Na chwilę obecną rynek oferuje sporo modeli, które gabarytami odbiegają od powszechnej normy.
Kuszą nietuzinkowym wzornictwem oraz solidnym wykonaniem. Im większy, męski nadgarstek, tym lepsze robią wrażenie.
Teraz posiadają kolejny, bardzo kuszący atut: oferujemy je w atrakcyjnych, promocyjnych cenach.  

Duże, męskie zegarki mają niewątpliwie kilka zalet. Są dobrze widoczne i przede wszystkim czytelne. Stanowią idealną propozycję dla rosłych mężczyzn, u których klasyczne zegarki wręcz giną na nadgarstku.
Ale to również zegarki dedykowane dla tych, którzy lubią czuć jego obecność. Tego typu, męskie zegarki oferuje już kilku producentów.
Wiodącymi są jednak Diesel oraz Police.

Police to marka posiadająca włoskie korzenie. Kto jak kto, ale Włosi wyjątkowo dobrze znają się na designie. Dlatego też obok m.in. mebli, samochodów czy też dodatków kuchennych zegarki
stanowią dla nich kolejny powód do dumy. Tym, co skutecznie wyróżnia męskie zegarki Police z tłumu, jest jakość.
A tuż za nią plasują się gabaryty. Potężna koperta nie tylko jest wykonana z nierdzewnej stali, ale również występuje w różnych odcieniach.
W zależności od modelu oraz kolekcji zegarki te są dostępne na grubym pasku z naturalnej skóry, bądź też surowej bransolecie ze stali.
To, czego Włochom z pewnością nie można zarzucić, to brak fantazji. Nie dziwi zatem fakt, że męskie zegarki Police posiadają rozwiązania, o które ciężko u konkurencji. Do takich z pewnością należy zaliczyć modele wyposażone aż w trzy odrębne tarcze wskazujące czas.
Takie zegarki dają możliwość ustawienia trzech różnych godzin w trzech strefach czasowych. Na uwagę zasługują również męskie zegarki Police posiadające koronkę po przeciwnej, niż tradycyjnie, lewej stronie zegarka. Dzięki temu nie zahacza ona o wierzch dłoni podczas codziennego użytkowania.

Zegarki Diesel to kontynuacja włoskiej kreatywności w temacie czasomierzy. Marka ta została bowiem stworzona przez włoskiego projektanta mody, Renzo Rosso w latach 70-tych.
Pragnął on tworzyć przedmioty stojące w opozycji do tradycyjnych kanonów mody. I patrząc na męskie zegarki Diesel można śmiało powiedzieć, że odniósł on sukces. Najlepsze materiały, niecodzienne wzory i odważne połączenia kolorów to znak rozpoznawczy tych zegarków. To oczywiście efekt pracy najlepszych projektantów zatrudnianych przez markę Diesel.
Tu również koperty są wykonywane w wytrzymałej, nierdzewnej stali a paski z bardzo grubej, naturalnej skóry. Odważny wygląd sprawia, że męskie zegarki Diesel nigdy nie giną w tłumie.
Każdy model objęty promocją w naszej ofercie posiada chronograf oraz datownik.
Dostępny jest również model, który jest wyposażony aż w cztery tarcze umożliwiające ustawienie godziny w czterech różnych strefach czasowych.

zegarek meski dieselzegarek meski Diesel

Jeżeli zatem szukasz oryginalnego zegarka, którego prędko nie zobaczysz na ulicy, to męskie zegarki Diesel stanowią właściwy kierunek.
Potężne, masywne i doskonale wykonane są kwintesencją męskości w każdym, nawet najmniejszym calu.

Komentarze (0)

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies
a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji,
z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).