Myślisz Anglia, mówisz David Beckham. Zresztą nic dziwnego, w końcu to nie tylko znany piłkarz ale również, a może przede wszystkim, ikona dobrego stylu. Okazuje się jednak, że Anglia ma znacznie więcej takich gustownych symboli, a jednym z nich są zegarki Sekonda. Podbiły już cały świat, teraz przyszła kolej na Polskę. Co warto wiedzieć na ich temat?

Z pewnością to, że zegarki Sekonda  posiadają dość długą tradycję, której korzenie sięgają 1966 roku. To właśnie wtedy firma nawiązała współpracę z rosyjskimi producentami czasomierzy.  Marka od początku przykładała bardzo dużą wagę do szeroko zakrojonych kampanii reklamowych oraz jakości obsługi klienta.  Na efekty tej polityki nie trzeba było długo czekać. Już pod koniec lat 80-tych zegarki Sekonda sprzedawały się w liczbie miliona egzemplarzy rocznie tym samym zostając jedną z najbardziej rozpoznawanych marek w Wielkiej Brytanii. Dziś zegarki Sekonda systematycznie zjednuje sobie kolejnych zwolenników. Gdzie tkwi sekret ich sukcesu?

Trendy w świecie zegarków dość szybko ulegają zmianie, ale Anglicy  pozostali wierni swoim ideałom. Tym, co pierwsze przykuwa wzrok, jest gustowne, ponadczasowe wzornictwo. Producent nie zamyka się jednak na sportowego ducha. Dlatego Męskie zegarki Sekonda to imponujący wybór, na który składają się te nieco bardziej klasyczne zegarki, jak również posiadające sportowy charakter. Zwolenników eleganckiego stylu ucieszy szeroka paleta skórzanych pasków. Występują one w wersji gładkiej, dziurkowanej oraz imitującej pancerz krokodyla. Koperty wykonane z nierdzewnej stali są dostępne w kilku kolorach. Dla tych, którzy preferują nieco luźniejszy styl, producent przygotował męskie zegarki Sekonda  na bransolecie. Wszystkie modele, niezależnie od kolekcji, są wyposażone w szkiełko mineralne odporne na drobne zarysowania a poszczególne z nich posiadają również sekundnik, datownik i są wodoszczelne.

zegarek meski Sekonda 

SEKONDA Dress 1195 CENA 449 PLN

Zegarki Sekonda to również coś dla kobiet. Ta część oferty angielskiej marki również jest mocno zróżnicowana dzięki czemu trafia w różne, bardzo odmienne gusta. W efekcie tego damskie zegarki Sekonda są oferowane zarówno na pasku z naturalnej skóry, jak również na stalowej bransolecie. Podjęcia decyzji z pewnością nie ułatwia bogactwo kolorów. Dotyczy to tarcz, pasków, bransolet i kopert. Ale dzięki temu można zdecydować się na zakup kilku egzemplarzy: każdy dedykowany na odmienną okazję. 

zegarek damski sekonda

SEKONDA Dress 2363 CENA 449 PLN

Oferta zegarków Sekonda jest zatem bardzo urozmaicona. Ale ich wspólny mianownik to precyzja wykonania oraz trwałe, solidne mechanizmy kwarcowe. Tu liczy się tylko jakość, nie ma mowy o błędach. Dlatego od 1991 roku każdy wyprodukowany egzemplarz przechodzi jeszcze bardziej, niż w poprzednich latach, restrykcyjną kontrolę. Dzięki temu klienci mają gwarancję, że czasomierze sygnowane znaczkiem Sekonda są dopracowane pod każdym względem a dla konkurencji jest to produkt godny naśladowania. Bo jak się okazuje, przy zakupie zegarka nie trzeba chodzić na kompromis. Można mieć bardzo ładny model bez wydawania bajońskich sum.