„Aby być niezastąpionym, zawsze trzeba być odmiennym” mawiała francuska kreatorka mody. Ile głów, tyle sposobów na osiągnięcie tego celu. Jednak chcąc zaistnieć w oczach otoczenia, nie musisz się posuwać do żadnej awangardy. Oryginalny zegarek zrobi to za ciebie. A zwłaszcza taki, którego wygląd możesz zmieniać każdego dnia.

Kalifornia to fascynujący stan. Wprawdzie do jej międzynarodowej sławy przyczyniło się Hollywood  ale wartość dodaną stanowi również społeczeństwo. Jego otwartość na zmiany i nowoczesne podejście do życia to symbol możliwości oraz osobistego rozwoju. Mieszkańcy Kalifornii stworzyli swój niepowtarzalny styl, w którym światowa moda przeplata się z łamaniem wszelkich reguł. A zegarki Thom Olson są tego najlepszym dowodem.

Filozofia marki stawia na tożsamość oraz indywidualny styl. Wychodząc z założenia, że każdy samodzielnie kształtuje swoją osobowość, producent wypuścił na rynek wyjątkową kolekcję zegarków. Każdy z nich to umiejętne połączenie skandynawskiego wzornictwa z odwagą rodem z Kalifornii. To, co przede wszystkim rzuca się w oczy, to charmsy – małe elementy widoczne na bransolecie. Różnią się kolorem oraz kształtem a ich obecność ma podkreślać indywidualny charakter zegarka. Łatwość, z jaką można dokonywać ich demontażu w celu wymiany, sprawia że zegarki Thom Olson stanowią idealną propozycję dla wszystkich, którzy cenią sobie przedmioty spersonalizowane i wyjątkowe.
Dzięki takiemu rozwiązaniu zegarek może zwracać uwagę otoczenia na nowo każdego dnia.

Zegarek Thom Olson

To, co łączy zegarki Thom Olson, to minimalistyczna i niezwykle czytelna tarcza. Tu bowiem nie ma miejsca na zbędne wariacje oraz dodatki, które mogłyby jedynie zaburzyć idealną, minimalistyczną formę. Tarcze różnią się od siebie kolorystycznie dając szeroki wybór. Biorąc pod uwagę fakt, że poszczególne modele zegarków różnią się pomiędzy sobą oznaczeniem godzin (jedne posiadają cyferki, inne jedynie skromne indeksy) ten wybór staje się jeszcze szerszy. Całość zwieńcza subtelna i elegancka koperta z mosiądzu która może zarówno się mienić w promieniach słońca jak również być w nieco spokojniejszym macie. Jednak niezależnie od tego, na który wariant się zdecydujesz,  każdy z nich jest dostępny w kilku wersjach kolorystycznych. Kolekcja zegarków sugeruje iż są to zegarki damskie, ale dostępność czarnych kopert i bransolet oraz uniwersalnych charmsów może zainteresować również męskie grono odbiorców.

Zegarki Thom Olson

Jeżeli chodzi o pasek to tu rewii kolorów ciąg dalszy.  Obok pastelowego różu, beżu, błękitu czy też szarości znalazło się również miejsce dla eleganckiego granatu oraz klasycznej czerni. Wszystkie kolorowe paski zostały wykonane z naturalnej skóry. Zaś osoby, które od skóry zdecydowanie wolą stal, mogą się skusić na bransoletę w kolorze złota, różowego złota, srebra bądź czerni. Zegarki Thom Olson posiadają kwarcowy mechanizm, mineralne szkiełko oraz wodoszczelność 30 M. Każdy zegarek jest zapakowany w gustowne i eleganckie pudełko. Dobra wiadomość jest taka, że obok zegarka skrywa ono dwa dodatkowe charmsy. Początek dobrej zabawy zaczyna się zatem w momencie zakupu.
Jak wiele kombinacji masz do wyboru? Ich liczba rośnie wraz z nabyciem kolejnych charmsów. Zasady łączenia? Tylko ty je wyznaczasz. Na złotym pasku możesz zatem umieścić zarówno te złote, jak też srebrne czy kolorowe. Niech Twoim jedynym doradcą będzie Twój gust oraz wyobraźnia. Jedno jest pewne; każdego dnia tworzysz swój niepowtarzalny projekt.
To również idealny prezent dla lubiącej wyrażać siebie osobowości. Jeżeli zatem chcesz coś zmienić w swoim wizerunku, to zacznij właśnie od tego zegarka.

Zegarek damski Thom Olson