Dawanie prezentów jest stare, jak świat. Towarzyszy bowiem ludzkości od zarania jej dziejów. A więc niezależnie od kultury i szerokości geograficznej lubimy w ten sposób sprawiać innym przyjemność. Lada chwila prezentów będziemy szukać również pod choinką. Kupując upominki dla swoich bliskich warto postawić na te bardziej osobiste. Dlaczego tak dobrym pomysłem zawsze jest zegarek?

Niektórzy konsekwentnie kupują te praktyczne. W końcu praca dla wiertarki czy zestawu kluczy znajdzie się niemal w każdym domu. Inni z kolei stawiają na ładne, osobiste przedmioty. Tu perfumy, ciepły sweter czy kolorowe skarpetki od dawien dawna stanowią sprawdzony przepis. Nie warto się jednak ograniczać jedynie do utartych pomysłów zwłaszcza, że sklepy z roku na rok cieszą coraz większym bogactwem. Ładny zegarek pod choinką to prawdziwy strzał w dziesiątkę. Wiesz dlaczego?

Po pierwsze minęły już bezpowrotnie czasy, kiedy zegarek służył jedynie do odmierzania czasu. Dziś to nieodłączny dodatek do naszej garderoby, a biorąc pod uwagę wygląd niektórych modeli można rzec, że to również rarytas dla oka. Nikogo już zatem nie dziwi fakt, że w dobrym tonie jest posiadanie kilku różnych modeli. Bo czy to męski zegarek, czy to damski zegarek, to warto go mieć i w sportowym, i w codziennym i w nieco bardziej wystawnym wydaniu. Potentaci branży modowej dobrze o tym wiedzą. Zegarki Fossil, zegarki Michael Kors czy zegarki Tommy Hilfiger są tego najlepszym dowodem. Jeżeli zatem bliska Ci osoba jeden zegarek już ma, to wiedz, że kolejny i tak będzie źródłem ogromnej radości.

Po drugie zegarek to element na lata. Sweter się wyciągnie, skarpetki wytrą a zegarek zostanie. Producenci dokładają wszelkich starań, aby żywotność ich produktów konsekwentnie rosła. Dobrym przykładem są zegarki Orient wyposażone w japoński mechanizm. Nie jest już tajemnicą, że długowieczność to, obok sushi, prawdziwa japońska specjalność. A wbrew pozorom wysoka jakość wcale nie musi iść w parze z jeszcze wyższą ceną. Odporne na szarą codzienność pozostają również zegarki CAT. Przede wszystkim za sprawą pancernej konstrukcji. Stalowa koperta oraz wzmacniane szkiełko to gwarancja, że obdarowany razem z zegarkiem CAT zasiądzie przy stole w niejedne, kolejne święta.

Po trzecie zegarek to również bardzo ciekawa historia która kryje się za niejedną marką dostępną w naszym sklepie. Z pewnością warto zwrócić uwagę na zegarek Junghans. Niemiecki producent wyraźnie nawiązuje designem do kierunku we wzornictwie, jakim jest Bauhaus, a kolekcja Junghans Max Bill, na którą składają się zegarki damskie oraz zegarki męskie, jest owocem współpracy marki z wybitnym, szwajcarskim architektem, rzeźbiarzem oraz grafikiem. On również w swoich projektach hołdował naczelnej zasadzie Bauhausu, która swoje odzwierciedlenie znalazła w słowach „mniej znaczy więcej”. Od 1961 roku artysta zajął się również projektowaniem zegarków naręcznych i dziś linia sygnowana jego nazwiskiem symbolizuje ponadczasowość w świecie zegarków. Kto jednak woli nieco bardziej masywną konstrukcję, ten z pewnością bardzo się ucieszy z zegarka marki Vostok Europe. Ambasadorzy marki to Benediktas Vaganas (litewski kierowca rajdowy) oraz Zydrunas Savickas (wielokrotny zwycięzca zawodów na najsilniejszego człowieka świata). Ale nie brakuje też linii zegarków będących hołdem oddanym ku czci ważnych, przełomowych dokonań w dziejach ludzkości. A takimi bez wątpienia jest m.in. linia Vostok Europe Expedition Everest Underground upamiętniająca 5 rocznicę ustanowienia rekordu litewsko-ukraińskiej ekspedycji, której udało się zejść do najgłębszej jaskini na świecie. Na uwagę zasługuje fakt, że wszyscy uczestnicy tej wyprawy korzystali z zegarków Vostok Europe. Decydują się na podarowanie tego typu zegarka, ofiarowujesz coś więcej, niż tylko prezent – kawałek ciekawej historii.
Każdy zegarek zamówiony w naszym sklepie wysyłamy za pośrednictwem kuriera, paczkomatów i, co najważniejsze, umożliwiamy odbiór osobisty w naszym sklepie przy ul. Puławskiej 10 lok. 32 (wejście bramą przy kantorze). Nie czekaj, zamów wcześniej aby prezenty dotarły do Ciebie na czas. Unikaj nerwów, niech dla wszystkich to będą ciepłe i radosne święta.

 

Zegarki FossilZegarki Clusezegarek thom olson