Tata – opiekun, mentor, najlepszy przyjaciel. Za kilka dni obchodzi swoje święto, nadarza się zatem okazja do sprawienia mu radości. Ile głów, tyle pomysłów, ale tym sprawdzonym z pewnością jest zegarek. Klasyczny i ponadczasowy to doskonały prezent na Dzień Taty. Obecnie świat czasomierzy wybór daje całkiem spory. My podpowiadamy, na które męskie zegarki szczególnie zwrócić uwagę.

To święto, które obchodzi się w Polsce od 1965 roku. Jego tradycja jest zatem na tyle długa, że kupowanie prezentów czy też drobnych upominków to już żadna nowość. Wprawdzie każdy dzień jest dobry, aby powiedzieć swoim bliskim „kocham” ale w codziennym biegu różnie nam to wychodzi. 23 czerwca to zatem doskonała okazja, aby zrobić tacie prezent. Dla mężczyzny w dojrzałym wieku zegarek to zawsze najlepszy pomysł. Dziś podpowiadamy, które na Dzień Taty będą strzałem w dziesiątkę.

Japoński mechanizm w bardzo dobrej cenie

Klasyczne, męskie zegarki to bezpieczny wybór. Eleganckie wzornictwo nigdy bowiem nie wychodzi z mody i zawsze dobrze wygląda zarówno z wyjściową koszulą jak również casualowym swetrem. Liderem w tego typu zegarkach z pewnością jest japoński producent Orient. To już niemal legendarne, męskie zegarki które zwracają uwagę elegancją i dobrym smakiem. Bogata kolorystyka oraz rodzaj użytych do produkcji materiałów to prawdziwa uczta dla oka. Zegarki są dostępne zarówno z mechanizmem kwarcowym (do 1000 zł) jak również automatycznym (do 2000 zł). Na uwagę zasługuje również inna, japońska marka. Męskie zegarki Seiko zawierają to, co z japońskiej technologii najlepsze. A to z pewnością jest bardzo precyzyjny mechanizm. Zwolennicy zegarków na stalowej bransolecie z domieszką sportowego stylu ofertą Seiko będą wniebowzięci. Podobnie jak w przypadku zegarków Citizen które mogą się pochwalić obecnością mechanizmu Eco-Drive (zasilanie dowolnym źródłem światła). To nie lada gratka dla każdego taty, którego fascynują nowe technologie.

zegarek orient męski

Prosto ze Szwajcarii

Propozycją z równie dużą dawką męskiego stylu są szwajcarskie zegarki Aviator. To męskie zegarki które, za sprawą kilku bardzo charakterystycznych elementów, skutecznie wyróżniają się z tłumu. To bowiem zegarki produkowane z myślą o pilotach. Ze względu na ten fakt każdy zegarek Aviator posiada dużą i bardzo czytelną tarczę. Indeksy godzinowe są wyraźne a wskazówki nieco dłuższe dzięki czemu odczytanie godziny nie stanowi żadnego problemu. Samolot wygrawerowany na deklu zegarka oraz uskrzydlony logotyp mają przypominać o lotniczych korzeniach tej marki. Spora część dostępna w naszym sklepie od ręki.

zegarek męski Aviator

Niemiecka precyzja z historią w tle

Na poszukiwaczy czasomierzy z duszą czekają w naszym sklepie zegarki Zeppelin. To niemiecki producent zegarków który swoją nazwę zaczerpnął od nazwiska niemieckiego pomysłodawcy i konstruktora sterowca co zresztą podkreśla wizerunek tej maszyny wygrawerowany na deklu zegarka. To czasomierze które charakteryzuje dość urozmaicony styl. Można tu bowiem znaleźć zarówno bardzo skromne i czytelne tarcze, jak również o nieco bardziej skomplikowanym wyglądzie. Za sprawą tych ostatnich męskie zegarki Zeppelin trudno jednak pomylić z jakąkolwiek inną marką zegarków. Jeżeli zatem tata lubi się wyróżnić z tłumu, to zegarek Zeppelin z pewnością będzie dla niego źródłem ogromnej radości.

zegarek męski Zeppelin

Modnie i wygodnie

Dla taty, który ceni sobie nieco luźniejszy, sportowy styl, idealny zegarek stanowią te sygnowane logo Tommy Hilfiger. Oferta męskich zegarków jest imponująca zresztą jak całe modowe imperium zbudowane przez amerykańskiego projektanta. Męskie zegarki Tommy Hilfiger to umiejętne połączenie męskości, mody i sportu w jednym. Nie brakuje tu zarówno bardziej stonowanych modeli na skórzanych paskach, jak również stricte sportowych na kauczukowych. Za sprawą bardzo atrakcyjnych cen to męskie zegarki, które dla wielu pozostają w zasięgu ręki. Warto zwrócić na nie uwagę również ze względu na obecność dużej ilości granatu który nigdy nie wychodzi z mody.

Zegarek męski Tommy Hilfiger

Zegarki w atrakcyjnej cenie, dostępne od ręki jak widać, tworzą całkiem spore grono. Jednak niezależnie od tego, na którą z powyższych marek padnie Twój wybór, każdy z nich będzie idealną formą wyrażenia swoich uczuć do jednej z najważniejszych osób, jaką jest tata - przyjaciel, z którego się nie wyrasta.