Zegarki Cluse

Zegarki Cluse - damskie
Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Zegarek Cluse

Kolekcje zegarków damskich to serie: La Boheme - modele w 38mm kopercie w kolorze żółtego i różowego złota, Minuit - mniejsze 33mm koperty w złotych kolorach na skórzanych paskach i meshowych bransoletkach oraz La Tétragone - oferująca kwadratowe koperty w przeróżnej kolorystyce. Koperty zegarków Cluse wykonane są z mosiądzu, a najczęściej wybieranym kolorem koperty jest rose gold - kolor różowego złota. Jedynie kolekcja zegarków Cluse Feroce to modele w stalowych kopertach. Zegarki idealne do jesiennych stylizacji z mechanizmami kwarcowymi. Oferta zegarków Cluse, czasomierzy z segmentu fashion, to zegarek od kwoty 300 złotych wyprodukowany z wysokiej jakości materiałów.

Zegarki CLUSE powstały nie tylko po to, by mierzyć czas, ale także po to, aby wskazywać najlepsze momenty i urzekać swoją prostotą. To historia o ludziach, którzy odnajdują piękno w prostocie. Prostota nie oznacza bycia bezbarwnym, to bycie wyrafinowanym i życie w zgodzie ze sobą, z dala od tego, co rozprasza i blisko rzeczy naprawdę ważnych. Zgodnie z tą filozofią, z oddaniem powstają zegarki, które reprezentują elegancję i minimalizm oraz inspirują do bycia osobą dbającą o swój styl.

Projektanci zapewniają, iż projektując, inspirują się najlepszymi nowoczesnymi i tradycyjnymi elementami, dzięki czemu udaje się im stworzyć naturalne połączenie obu stylów.

Pasja do zegarków przeradza się w perfekcję.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania