Zegarki Daniel Wellington

Zegarki Daniel Wellington-zegarki damskie i męskie na paskach NATO

Historia Daniela Wellingtona zaczyna się w podróży w połowie drogi po całym świecie, gdzie Filip Tysander, założyciel marki, spotkał się z intrygującym Panem na Wyspach Brytyjskich. Mężczyzna miał inspirującą zdolność do dystyngowania, ale był przy tym wciąż spokojny i skromny. Miał nienaganny styl i lubił nosić swoje zegarki na starych zwietrzałych paskach NATO. Jego imię? Cóż, Daniel Wellington, oczywiście.

Silna przyjaźń pojawiła się pomiędzy dwoma mężczyznami, a naszego założyciela inspirowały nie tylko wspaniałe historii życia tego człowieka, ale także jego klasa i ponadczasowy styl mody.
Gdy linia zegarków została uruchomiona, było pewne, że marka zostanie nazwana Daniel Wellington.

Daniel Wellington uwielbiał nosić swoje zegarki na starych "taśmach" NATO. To spodobało się zespołowi Tysandera na tyle, że włączyli to do własnej linii zegarków. Czuli, że to ważne, aby zegarek był cienki i elegancki - aby miał czysty design, bez zbyt wielu funkcji, które wyglądają dobrze z różnymi wzorami i kolorami kultowych pasków NATO.

Po powrocie z podróży, Filip usiadł i zaczął szukać różnych kombinacji.
Piękne zegarki wreszcie się pojawiły. Były cienkie, wyrafinowane i idealnie okrągłe. To było minimalistyczne i bez zbyt wielu funkcji.
Paski NATO pochodzą z brytyjskiej marynarki wojennej, gdzie nurkowie wykorzystywali mocne pasy nylonowe. Stworzona linia różnych pasków w różnych kolorach i wzorach ma silną więź z Wyspami Brytyjskimi.

Każdy zegarek ma wymienne paski, które sprawiają, że ​​zegarek jest wyjątkowy. Paski skórzane wykonane są z prawdziwej włoskiej skóry i dostępne są w kolorze brązowym i czarnym ze srebrną lub pozłacaną klamrą.
Zegarek Daniel Wellington jest bez wątpienia odpowiedni na każdą okazję. Niezależnie, jeśli uczestniczymy w eleganckim zdarzeniu w krawacie, gramy w tenisa lub korzystamy w słoneczny dzień z plaży - Daniel Wellington jest twoim wiernym pięknym towarzyszem.Historia Daniela Wellingtona zaczyna się w podróży w połowie drogi po całym świecie, gdzie Filip Tysander, założyciel marki, spotkał się z intrygującym Panem na Wyspach Brytyjskich. Mężczyzna miał inspirującą zdolność do dystyngowania, ale był przy tym wciąż spokojny i skromny. Miał nienaganny styl i lubił nosić swoje zegarki na starych zwietrzałych paskach NATO. Jego imię? Cóż, Daniel Wellington, oczywiście.

Silna przyjaźń pojawiła się pomiędzy dwoma mężczyznami, a naszego założyciela inspirowały nie tylko wspaniałe historii życia tego człowieka, ale także jego klasa i ponadczasowy styl mody.
Gdy linia zegarków została uruchomiona, było pewne, że marka zostanie nazwana Daniel Wellington.

Da...

Rozwiń tekst ↘ Zwiń tekst ↖
Pokazano 1-1 z 1 pozycji
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies
a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji,
z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).