Zegarki Davosa

Filtry

Włączone filtry:
Producent
Kolekcja
Mechanizm
Szkło
Pasek/Bransoleta
Materiał Koperty
Wodoszczelność
Średnica
Zegarki Davosa

1993 rok oznaczał początek trwałego rozwoju marki Davosa.
Zegarek mechaniczny przeżywał coś w rodzaju renesansu w Niemczech, gdzie wysokiej jakości, ograniczona kolekcja zegarków mechanicznych pod nazwą marki Davosa była spektakularnym sukcesem. Wśród detalistów i miłośników zegarków docenione zostało połączenie najwyższej jakości wykonania, wys...

1993 rok oznaczał początek trwałego rozwoju marki Davosa.
Zegarek mechaniczny przeżywał coś w rodzaju renesansu w Niemczech, gdzie wysokiej jakości, ograniczona kolekcja zegarków mechanicznych pod nazwą marki Davosa była spektakularnym sukcesem. Wśród detalistów i miłośników zegarków docenione zostało połączenie najwyższej jakości wykonania, wysokiej precyzji mechanicznej oraz współczesnego designu, który jest na tyle klasyczny aby nosić ów zegarki na codzień.
To wszystko pomogło osiągnąć niesamowity sukces pierwszej i kolejnym kolekcjom.

W 2000, Corinna Bohle przejęła odpowiedzialność za strategiczny rozwój marki. Zarówno marketing jak i dystrybucja zarządzane są bezpośrednio z Niemiec.
Kontury charakterystycznego wzoru Davosa były dodatkowo szlifowane i jakość marki została zoptymalizowana poprzez nabycie nowych dostawców specjalistycznych.
Jednym z rezultatów tego repozycjonowania była produkcja pierwszej serii limitowanej Davosa Panamericana.

Dziś marka Davosa, przeprowadzona jest przez niezależną, rodzinną firmę, obecną na całym świecie i stanowi integralną częścią świata w zakresie mechanicznych zegarków.

Więcej »

Podkategorie

Produkt został dodany do porównywarki produktów!