Zegarki Movado

Filtry

Włączone filtry:
Producent
Dostępność
Materiał Koperty
Wodoszczelność
Pokaż tylko
Zegarki Movado

Movado to flagowa marka w portfolio Movado Group Inc. założona w 1881 roku w La Chaux-de-Fonds w Szwajcarii i włączona w skład korporacji w 1983 roku. Brand rozpoznawany jest dzisiaj głównie przez swoje tarcze Museum® oraz prosty, ascetyczny styl zegarków. Movado nagradzane było już ponad 200 razy w międzynarodowych konkursach za najlepszy desig...

Movado to flagowa marka w portfolio Movado Group Inc. założona w 1881 roku w La Chaux-de-Fonds w Szwajcarii i włączona w skład korporacji w 1983 roku. Brand rozpoznawany jest dzisiaj głównie przez swoje tarcze Museum® oraz prosty, ascetyczny styl zegarków. Movado nagradzane było już ponad 200 razy w międzynarodowych konkursach za najlepszy design i technologię, a ich projektu zdobią stałe kolekcje muzeów na całym świecie. To długie i bogate dziedzictwo projektowaniu oraz oraz nawiązanie do sztuki po dziś dzień określa tożsamość Monado.

Movado w języku Esperanto oznacza „ w ciągłym ruchu”. Zegarki są bardzo charakterystyczne dzięki swoim tarczom, na których umieszczony został jeden metalowy punkt na godz. 12 symbolizujący słońce w najwyższym punkcie nieba – zenicie.

Movado Group w swoim portfolio ma jeszcze między innymi takie marki jak: HUGO BOSS, Juicy Couture, Lacoste, Tommy Hilfiger czy Scuderia Ferrari. Każdy z Brandów to synonim jakości oraz nieprzemijającego stylu.

Więcej »

Podkategorie

Produkt został dodany do porównywarki produktów!