Zegarki Rec

męskie zegarki rec, zegarek z recyklingu pojazdów

Zegarki REC to wyjątkowa marka, która poza sprzedażą zegarków powstałych z recyklingu kultowych pojazdów, opowiada historię każdego z nich. Każda z kolekcji zegarków REC ma w sobie elementy odzyskane ze starych samochodów, takich jak: Porsche 911, Mustang, Mini Cooper i innych. Do każdego czasomierza dodana jest gwarancja potwierdzająca autentyczność samochodu, z którego został wyprodukowany, a każdy zegarek REC został oznaczony nr VIN pojazdu, co czyni go jeszcze bardziej unikatowym. Producent wybierając pojazdy weryfikuje ich pochodzenie a także właścicieli aby znać dokładną historię każdego z nich. Ważne też aby samochody były już nie do naprawienia. W ten sposób REC daje legendom całkiem nowe życie w postaci unikatowych zegarków w ilości kilkuset sztuk.

Zegarki męskie z serii 901 i P-51 mają także Story Cards – skanujesz kod i masz dostęp do video oraz historii powstania danego zegarka z danego modelu samochodu!

Zegarki REC to wyjątkowa marka, która poza sprzedażą zegarków powstałych z recyklingu kultowych pojazdów, opowiada historię każdego z nich. Każda z kolekcji zegarków REC ma w sobie elementy odzyskane ze starych samochodów, takich jak: Porsche 911, Mustang, Mini Cooper i innych. Do każdego czasomierza dodana jest gwarancja potwierdzająca autentyczność samochodu, z którego został wyprodukowany, a każdy zegarek REC został oznaczony nr VIN pojazdu, co czyni go jeszcze bardziej unikatowym. Producent wybierając pojazdy weryfikuje ich pochodzenie a także właścicieli aby znać dokładną historię każdego z nich. Ważne też aby samochody były już nie do naprawienia. W ten sposób REC daje legendom całk...

Rozwiń tekst ↘ Zwiń tekst ↖
Pokazano 1-2 z 2 pozycji
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies
a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji,
z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).