Zegarki Sekonda

Zegarki Sekonda

Początki

Założona w 1966 roku brytyjska marka Sekunda rozpoczęła swoją działalność tworząc mechaniczne zegarki produkowane w Rosji.

Dzięki rozległym kampaniom marketingowym i znakomitej obsłudze klienta, Sekonda szybko stała się powszechnie znana.Wprowadzenie do produkcji mechanizmu kwarcowego pozwoliło marce przenieść się do Hongkongu i rozpocz...

Początki

Założona w 1966 roku brytyjska marka Sekunda rozpoczęła swoją działalność tworząc mechaniczne zegarki produkowane w Rosji.

Dzięki rozległym kampaniom marketingowym i znakomitej obsłudze klienta, Sekonda szybko stała się powszechnie znana.Wprowadzenie do produkcji mechanizmu kwarcowego pozwoliło marce przenieść się do Hongkongu i rozpocząć produkcję modeli zgodnych z aktualnymi trendami w modzie.W 1978 roku Sekonda jako druga marka na świecie sprzedała milion zegarków rocznie. 

Rozwój

Swoją olbrzymią popularność Sekonda zawdzięcza m. innymi nowatorskim i zaskakującym i często zabawnym reklamom. W jednej z nich przez zegarki przejeżdża wielki walec, w innych występuje znana grupa muzyczna Madness. To dzięki tym wszystkim publikacjom marka wykreowała swój główny koncept: wysokiej jakości zegarka w przystępnej cenie. 

Wcześniej i Teraz

Od 1998roku kiedy to na rynku zaczął się okres powstawania coraz większej ilości marek modowych Sekonda aby nie zostać z tyłu musiała podjąć działania, które doprowadziły do powstania w 2004r. lini Seksy.
Zainspirowany trendami wybiegowymi i podążającymi za modą projektami, Brand Seksy wystartował z zaledwie jedenastoma modelami. Jednak dzięki sprytnej reklamie i natychmiast rozpoznawalnej nazwie, wiele z tych modeli stało się bestsellerami, a marka osiągnęła globalny sukces.

Sekonda oferuje dziś szeroką kolekcję innowacyjnych projektów wykorzystujących wysokiej jakości mechanizmy i materiały, z których tworzy trwałe i stylowe zegarki. Dzięki temu Sekonda jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych marek dostępnych dla podróżnych z całego świata. Produkty sprzedawane są w 66krajach i na pokładzie ponad 110 linii lotniczych.

Więcej »

Podkategorie

Produkt został dodany do porównywarki produktów!