Filtry

Włączone filtry:
Producent
Kolekcja
Rozmiar pierścionka
Mechanizm
Wodoszczelność
Materiał
Pokaż tylko
Zegarki Skagen


Firma Skagen została założona w 1989 roku przez małżeństwo z Kopenhagi z myślą o projektowaniu pięknych przedmiotów o wysokiej jakości i w rozsądnej cenie. 
Wzornictwo duńskie to koncepcja inspirowana przez naturalne elementy krajobrazu Danii: wody mórz, piaszczyste wybrzeża, wyjątkowa nowoczesna architektura miast, latarnie morskie, żniwo duński...


Firma Skagen została założona w 1989 roku przez małżeństwo z Kopenhagi z myślą o projektowaniu pięknych przedmiotów o wysokiej jakości i w rozsądnej cenie. 
Wzornictwo duńskie to koncepcja inspirowana przez naturalne elementy krajobrazu Danii: wody mórz, piaszczyste wybrzeża, wyjątkowa nowoczesna architektura miast, latarnie morskie, żniwo duńskiego wybrzeża takie jak muszle i trawa oraz czyste i bezchmurne niebo Danii. Czyste linie, nowoczesna estetyka i innowacyjne koncepcje.

Inspiracją dla firmy była nadmorska miejscowość, z której pożyczono nie tylko nazwę, ale ciepły duch i minimalistyczny sposób myślenia. 
Miejsce to leży w sercu Danii, na szczycie cypla Półwyspu Jutlandzkiego, w miejscu łączenia wody Morza Bałtyckiego z wodami Morza Północnego.

Wyjątkowy punkt spotkania się wód dwóch mórz tworzy charakterystyczny widok w formie znaków >><< i to właśnie stąd wzięło swoje korzenie logo marki. 
 

W roku 2015 marka Skagen zostaje włączona do Fossil Group. Wizja marki pozostaje jednak nienaruszona.

Zegarki Skagen mają na celu kształtowanie naszej estetyki. Forma ma być czysta, nieskomplikowana i opływowa. Podejście "mniej znaczy więcej" daje skłonność bardziej do zmian niż my do upiększenia.
Są skromne i mają wyglądają dobrze o każdej porze dnia oraz wszędzie na świecie, teraz lub za 10 lat. Prostota jest wszechstronna!

Te duńskie zegarki to modele o wyjątkowo cienkich kopertach wykonane ze stali szlachetnej chirurgicznej lub tytanu, hipoalergiczne, bez dodatku niklu oraz lekkie bransolety układające się doskonale na nadgarstkach, delikatnie zdobiące rękę i rękaw z którego się czasem wyłaniają.


Elementy zegarków Skagen nawiązują do krajobrazu: tarcze z naturalnej masy perłowej przypominają unikalne muszle omułków z plaż, kolory tarcz to kolory morza, wskazówki to latarnie morskie a bransolety mesh to miękkie i cienkie liście traw tak charakterystycznych dla Skagen.

Poddaj się temu i wybierz zegarki Skagen.Więcej »
Produkt został dodany do porównywarki produktów!