Zegarki Swiss Military Hanowa

Filtry

Włączone filtry:
Producent
Kolekcja
Mechanizm
Wodoszczelność
Kolor koperty
Zegarki Swiss Military Hanowa

Od 1963 r. Hanowa stawia na surową estetykę, kiedy to została założona w Bienne w Szwajcarii przez Hansa Noll’a.
W roku 1990 marka nadała temu stylowi charakterystyczny styl dzięki założeniu Swiss Military Hanowa, produkując tym samym solidne zegarki sportowe w przystępnych cenach. Od tego czasu idealnie łączy szwajcarską jakość ze sportowym de...

Od 1963 r. Hanowa stawia na surową estetykę, kiedy to została założona w Bienne w Szwajcarii przez Hansa Noll’a.
W roku 1990 marka nadała temu stylowi charakterystyczny styl dzięki założeniu Swiss Military Hanowa, produkując tym samym solidne zegarki sportowe w przystępnych cenach. Od tego czasu idealnie łączy szwajcarską jakość ze sportowym designem. Dodatek "Swiss Military" podkreśla wartości szwajcarskich cech: solidność, wytrzymałość i precyzję, a także umiejętność działania w ekstremalnych warunkach.

Dziś Swiss Military Hanowa ma ugruntowaną pozycję, oficjalnie licencjonowaną przez Konfederację Szwajcarską i duże doświadczenie w dziedzinie zegarków sportowych i lifestyle'owych.
Wysokiej jakości materiały oraz stylowa różnorodność kolorów i kształtów sprawiają, że zegarki Swiss Made są wyjątkowe i idealnie pokazują świadomy styl życia.

Połączenie szwajcarskiego kunsztu ze sportowym designem, niezwykłymi funkcjami i militarną precyzją w konkurencyjnym stosunku ceny do wydajności, ukształtowało tożsamość marki i jej reputację.

W obszernej kolekcji zegarków szwajcarskich znaleźć można proste czasomierze, ale również i te z rozbudowanymi funkcjami, zarówno na paskach jak i bransoletach.

 

Więcej »

Podkategorie

Produkt został dodany do porównywarki produktów!