Zegarki Versus Versace

Zegarki Versus Versace - damskie i męskie
Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Zegarki Versus Versace

Zegarek Versace to zegarek kwarcowy. Serie zegarków męskich Rue i Palestro to duże 46mm koperty z rozbudowanymi tarczami, z których poza godziną, odczytamy również datę z dniem tygodnia. Propozycje zegarków damskich to kolorowe zegarki na silikonowych paskach z kolekcji Tokai lub oryginalnych bransoletach z serii Kirstenhof czy Rue. Versus Versace ma również propozycje eleganckich modeli. Są to przepiękne biżuteryjne zegarki z serii Victoria i Buffle, które z powodzeniem zastąpią lub uzupełnią noszoną biżuterię.
Wszystkie sprzedawane produkty Versus Versace pochodzą z polskiej autoryzowanej dystrybucji, są zapakowane w oryginalne pudełka wraz z gwarancją oraz instrukcją.

Dom mody Versace to jeden z najbardziej znanych światowych brandów fashion. Założony przez Gianni Versace w 1978roku w Mediolanie bardzo szybko osiągnął światową sławę i stał się ikoną mody. Versus Versace to obecnie druga najważniejsza linia Versace. Mistrz Gianni Versace stworzył Versus w 1989roku jako prezent dla swojej młodszej siostry Donatelli Versace. Donatella od 1993 roku jest wyłączną projektantką linii ale też współwłaścicielką całego domu mody.
Projekty Versus Versace jak sama nazwa wskazuje są pełne przeciwieństw i ryzyka. Kolorowe zegarki skierowane są do młodych odbiorców, odważnych i nowoczesnych, ale pozostała część z wyżej wymienionych linii to propozycjach dla dojrzałych konsumentów, lubiących ekstrawagancję. 

Projektanci nie boją się wyzwań i znani są już od lat z projektów idących pod prąd.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania