Vostok Europe Space Race

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Vostok Space Race –zawsze wygrywa najlepszy

Space Race- Wyścig kosmiczny był rodzajem rywalizacji między ZSRR a USA, w celu osiągnięcia lepszych możliwości lotów kosmicznych. Pod koniec XX-wieku te dwa kraje zacięcie walczyły o dominację w eksploracji kosmosu i podróżowania w komiczną przestrzeń. Wyścig rozpoczął się od misji polegającej na wysłaniu przez Związek Radziecki pierwszego sztucznego satelity, zakończonej rzecz jasna powodzeniem.
Z biegiem lat po obu stronach badano możliwości technologiczne oraz ustanawiano nowe rekordy.
Lądowanie na Księżycu w 1969 roku jest często postrzegane jako koniec wyścigu kosmicznego, ale możemy uznać, że punktem końcowym był projekt Apollo Soyuz z 1975 roku, realizowany we współpracy obu krajów. A na pewno ostatnim wydarzeniem stał się upadek Związku Radzieckiego.

Limitowane zegarki Vostok Europe- nawiązanie do vintage

Niezależnie od tego, który moment oznacza koniec wyścigu i osądza wkłady obu państw, firma Vostok Europe włączyła do nowej serii wiele aspektów i zaprasza do kosmicznego świata. Łączy w zegarkach klasyczny wygląd z nutką vintage. Czysto zaprojektowane tarcze, ich serca oraz obudowy tworzą ponadczasowe czasomierze. 47mm koperty zapewniają doskonałą czytelność czasu, a dodatkowo utwardzone szkła stanowią ochronę przed zewnętrznymi czynnikami. Dodatkowym atutem  zegarków jest wysoka wodoszczelność oraz posiadanie zakręcanej koronki, która daje pewność pełnego wykorzystania wodoodporność do 20atm. Każdy egzemplarz na uszytym grubszym skórzanym pasku pakowany jest w znane już wszystkim czarne pudełko z logo Vostok Europe.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania