Kategorie

Lista produktów producenta: Oris

Od ponad 100 lat Oris produkuje zegarki w Szwajcarii, zegarki są wyłącznie mechaniczne i charakteryzują się wyjątkowym designem jak również charakterystycznym czerwonym wahnikiem – symbol Orisa. 
Zegarki Oris są równie popularne jak gwiazdy formuły pierwszej, nurkowania, muzycy jazzowi, piloci oraz gwiazdy Hollywood.
Oris może poszczycić się swoją długa, pełną dumy historią, zarówno sponsoringu jak i czerpaniem inspiracji ze świata F1. Era chronografów Oris miała początek w 1970r, tuż po stworzeniu pierwszego modelu zegarka ze stoperem,
firma odniosła olbrzymi sukces. 

Szwajcarski zegarek Oris jest przeciwieństwem powszechnie masowo produkowanych zegarków i uosabia rzeczywistą wartość zegarmistrzowskiej pracy, połączenia precyzyjnych high-mech oraz wzornictwa, który nie poddaje się trendom mody oraz sprawia, że Wasz zegarek to doskonały obraz nowoczesnej technologii i wieloletniej tradycji szwajcarskiego zegarmistrzostwa.
Przeszklony dekiel w zegarkach pozwala podziwiać piękno otwartego mechanizmu z bijącym balansem i charakterystycznym czerwonym wahnikiem.

Fascynacja najnowszymi technologiami, płynie ze świata Formuły 1, nurkowania i lotnictwa czy kultury. 
To jest wyraźny podział kolekcji zegarków ORIS i każdy z łatwością wybierze interesujący dla niego świat bez żadnego problemu.

Produkt został dodany do porównywarki produktów!