Kategorie

Lista produktów producenta: Skagen

W sercu Danii,na szczycie cypla Półwyspu Jutlandzkiego, w miejscu łączenia wody Morza Bałtyckiego z wodami Morza Północnego, znajduje się miejscowość Skagen. 
Miejsce to jest nie tylko wielkim portem rybackim, ale również słynnym centrum turystycznym. Ta mała wioska jest inspiracją dla wszystkich produktów marki Skagen Denmark. 

Wyjątkowy punkt spotkania się wód dwóch mórz tworzy charakterystyczny widok w formie znaków >><< i to właśnie stąd wzięło swoje korzenie logo marki. 
Firma Skagen Designs została założona w 1989 roku przez małżeństwo z Kopenhagi z myślą o projektowaniu pięknych przedmiotów o wysokiej jakości i w rozsądnej cenie. 
Wzornictwo duńskie to koncepcja inspirowana przez naturalne elementy krajobrazu Danii: wody mórz, piaszczyste wybrzeża, wyjątkowa nowoczesna architektura miast, latarnie morskie, żniwo duńskiego wybrzeża takie jak muszle i trawa oraz czyste i bezchmurne niebo Danii. Czyste linie, nowoczesna estetyka i innowacyjne koncepcje. 

Zegarki Skagen to modele o wyjątkowo cienkich kopertach wykonane ze stali szlachetnej chirurgicznej lub tytanu, hipoalergiczne, bez dodatku niklu, lekkie bransolety elastycznie układające się doskonale na nadgarstkach.

Elementy zegarków Skagen nawiązują do krajobrazu Skagen: tarcze z naturalnej masy perłowej przypominają unikalne muszle omułków z plaż Skagen, kolory tarcz to kolory morza lub piasku plaż Skagen, wskazówki to latarnie morskie Skagen, bransolety mesh – miękkie i cienkie liście traw charakterystycznych dla Skagen, tytan – trudne warunki pogodowe na morzu niedaleko Skagen (tytan jest o 30% lżejszy od stali i jest znacznie bardziej trwały), cienkie koperty i bransolety – to zwężający się półwysep Skagen.

Produkt został dodany do porównywarki produktów!