Kategorie

Lista produktów producenta: Tommy Hilfiger

Tommy Hilfiger wychował się w Elmirze. Tam też uczęszczał do miejscowego liceum, którego nie skończył. Rodzice wyrzucili go z domu, przez rok był bezdomny. W wieku dwudziestu lat zajął się sprzedażą detaliczną na własną rękę. Wkrótce potem przeniósł się do Nowego Jorku, by spełnić marzenia o zostaniu projektantem. Chociaż młody –wówczas 25 –letni Tommy dostawał propozycje asystowania m.in. Calvinowi Kleinowi, odmawiał, pomimo coraz bardziej dotkliwego braku pieniędzy. Miał bowiem w głowie plany, które niedługo potem miały przewrócić rynek mody do góry nogami.

Od 2001 roku, Movado Group projektuje, produkuje i dystrybuuje zegarki Tommiego Hilfigera na podstawie ekskluzywnej umowy licencyjnej z Tommy Hilfiger Licensing Inc. Pierwsza kolekcja TH została wprowadzona wiosną 2001 roku. Od samego początku sam Tommy Hilfigeh był bardzo zaangażowany w design zegarków, podczas gdy Movado Group wspierała go swoją opinią, wiedzą techniczną oraz wiedzą z zakresu dystrybucji. 
Tommy Hilfiger Watch w ciągu 11 lat wypracował ogromną sieć dystrybucji na ponad 50 rynkach oraz niesamowitą świadomość marki na całym świecie.

Produkt został dodany do porównywarki produktów!