Kategorie

Lista produktów producenta: Vostok Europe

Vostok Europe to litewska marka zegarkowa, która powstała w sierpniu 2003 roku kiedy to został podpisany kontrakt pomiędzy firmą Vilnius Koliz i Chystopol Watch. Efektem tej współpracy był pierwszy zegarek Vostok Europe z serii K3-Submarine. Choć marka jest litewska, większość mówi o jej jako rosyjska. I nie dziwi to, bowiem pierwsze zegarki Vostok Europe miały tylko rosyjskie mechanizmy. Początek numeru referencyjnego zegarków był wtedy oznaczeniem ów mechanizmu – dzięki czemu od razu wiadomo było z jakim „sercem” mieliśmy do czynienia. Później firma zaczęła używać mechanizmów japońskich i dzisiaj zdecydowana większość z nich to NH35 Seiko lub OS22 Miyota. 

Zegarki Vostok Europe są dedykowane dla wszystkich którzy kochają innowacyjny oraz wyrafinowany design. Każda nazwa z serii zegarków Vostok Europe nawiązuje do rosyjskich lub sowieckich dokonań technicznych, kulturalnych czy architektonicznych. W swojej ofercie firma posiada szeroką kolekcję zegarków. Serie zegarków Anchar, Lunokhod 2, Expedycja, Mriya, N1 Rocket idealnie sprawdzają się w ekstremalnych sytuacjach. 

W skład ambasadorów marki wchodzą takie znakomitości jak: Big-Z, czyli Zydrunas Savickas, jeden z najlepszych strongmanów na świecie oraz Jurgis Kairys - wielokrotny mistrz świata w akrobacjach powietrznych, a wręcz można powiedzieć, pionier tych zawodów. W ostatnim czasie grono powiększyło się o znanego trenera personalnego i kulturystę Lazara Angelov.

Widać więc, że producent rosyjskich zegarków zaczął iść w kierunku nie tylko wspierania zawodów wyczynowych, ale również w stronę propagowania zdrowego trybu życia.

Produkt został dodany do porównywarki produktów!