Nietypowe zegarki

WITHWA107ALLINT ScanWatch Nova Blue WITHWA107ALLINT ScanWatch Nova Blue 2
  • -10%
Dostępny od ręki
Zegarki Withings

Withings ScanWatch Nova Blue

Indeks: WITHWA107ALLINT
Dostępny natychmiast
2 339,00 zł 2 599,99 zł
RA-AR0008E10B męski zegarek ORIENT Classic Automatic RA-AR0008E10B męski zegarek ORIENT Classic Automatic 2
  • -10%
Dostępny od ręki
Zegarki Orient

ORIENT Classic Automatic

Indeks: RA-AR0008E10B
Dostępny natychmiast
1 782,00 zł 1 980,99 zł
zegarek RA-AR0101L10B ORIENT Classic Automatic zegarek RA-AR0101L10B ORIENT Classic Automatic 2
  • -10%
Dostępny od ręki
Zegarki Orient

ORIENT Classic Automatic

Indeks: RA-AR0007S10B
Dostępny natychmiast
1 998,00 zł 2 220,99 zł
CBTO015 THOM OLSON Free-Spirit zegarek unisex CBTO015 THOM OLSON Free-Spirit zegarek unisex 2
  • Wyprzedaż!
  • -40%
Dostępny od ręki
Zegarki Thom Olson

THOM OLSON Free-Spirit

Indeks: CBTO015
Dostępny natychmiast
239,00 zł 400,00 zł
THOM OLSON Free-Spirit CBTO014 zegarek unisex THOM OLSON Free-Spirit CBTO014 zegarek unisex 2
  • Wyprzedaż!
  • -40%
Dostępny od ręki
Zegarki Thom Olson

THOM OLSON Free-Spirit

Indeks: CBTO014
Dostępny natychmiast
239,00 zł 400,00 zł
STAMPS Zawieszka STAMPS Zawieszka 2
  • -5%
Ostatnie sztuki w magazynie
Promocje

STAMPS Zawieszka

Indeks: Neck Chain
Dostępny natychmiast
42,00 zł 45,00 zł
Pokazano 1-24 z 41 pozycji

Triwa Humanium to niezwykła kolekcja zegarków szwedzkiej marki zegarków Triwa, powstałych z przetopienia metalu z nielegalnej broni palnej. Na świecie znajduje się ponad sto milionów sztuk nielegalnej broni palnej. W czego efekcie, co chwila ktoś na świecie ginie z takiej właśnie broni. Seria zegarków damskich i zegarków męskich powstała, aby walczyć z przemocą zbrojną, a także oddać swoisty hołd społeczeństwom dotkniętym przez konflikty. Triwa poszła jeszcze dalej. 15% swojego zysku ze sprzedaży tej kolekcji, przekazuje na lokalne programy rozbrajania w najtrudniejszych regionach świata. Flagowy model Triwa Humanium Metal Watch jest częścią stałej wystawy ONZ na temat rozbrojenia.
Szwedzka marka, produkuje również czasomierze ze śmieci znalezionych w oceanie, pozostawionych przez człowieka. Wynikiem przeprowadzonej dla ochrony środowiska akcji,  w szczególności największych zbiorników wodnych naszej planety, jest seria zegarków Triwa Time for Oceans. Oczywiście najlepiej działać u źródła problemu, ale zanieczyszczenie plastikiem to katastrofa zagrażająca wszystkim mieszkańcom mórz i oceanów i tego typu działania są bardzo potrzebne.  

Do nietypowych zegarków możemy śmiało zaliczyć markę Thom Olson. To połączenie zegarków i biżuterii w jednym.
To amerykańska marka zegarków stworzona by podkreślić młodzieńczy styl który nie boi się ekstrawagancji. Inspirowane stylem kalifornijskim, który cechuje głównie otwartość na zmiany, nowoczesne podejście do życia oraz własnego rozwoju. Nietypowe zegarki dedykowane w głównej mierze dla młodych kobiet.
Proste, czytelne tarcze zegarków, nawiązujące tym razem do skandynawskiego stylu, zestawione z paskami skórzanymi lub bransoletami typu mesh, wykonane są z dobrej jakości materiałów i dodatkowo zdobione małymi charmsami.
Dzięki zdobionym koralikom z  łatwością można personalizować zegarek i dopasowywać go do codziennej stylizacji oraz nastroju. Pozwala decydować jak dziś wygląda Mój/Twój zegarek. Kolorowe, wymienne amulety w paskach, można wymieniać samodzielnie.
Istnieje również możliwość dokupienia samych charmsów, które przypinamy do otworów w pasku lub bransolecie tworząc nietypowy zegarek.

Wszelkie zegarki limitowane dostępne w naszym sklepie internetowym interpretujemy jako te nietypowe.
Dla wielbicieli gwiezdnych wojen, mamy zegarek Nixon Unit R2D2. Nawiązuje do droida naprawczego z Gwiezdnych Wojen C-3PO. Bezel zegarka inspirowany jest powierzchownością robota a czerwony przycisk nawiązuje do jego projektora holograficznego. Na deklu zegarka jest grawer Beep Boop, słynnego dźwięku wydawanego przez R2D2.


Dla sympatyków sportu siłowego mamy w ofercie limitowany do 500 sztuk, zegarek VOSTOK EUROPE Rocket N1 Big-Z NE57-225C418. Ten męski zegarek poświęcony jest Žydrunasowi Savickasowi. To ambasador tej litewskiej (rosyjskiej) marki, znany również pod pseudonimem "Big Z.  Jest wielokrotnym Mistrzem Świata, dziesięciokrotnym Mistrzem Litwy, jednym z trzech najbardziej utytułowanych zawodników strongman. Zegarek ma stalową kopertę w kolorze czarnym., automatyczny mechanizm ze wskaźnikiem rezerwy chodu na górze tarczy. W zestawie są jest silikonowy pasek w żółty kolorze oraz czarny pasek skórzany z żółtym przeszyciem.
Edycja limitowana zapakowana jest w puszkę z logiem Vostok Europe w której mieści się zegarek, dwa paski oraz śrubokręt do ich wymiany.


Entuzjaści nietypowych zegarków znajdą w naszej ofercie zegarki które zaspokoją ich oczekiwania.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania