Zegarek damski Timex

Po ten damski zegarek sięgnie młoda dziewczyna lubiąca kolorowe dodatki lub dojrzała kobieta ceniąca klasyczny dawny styl czytelnego zegarka na pasku czy skromnej bransoletce.

W niektórych modelach Timex nadal stosuje podświetlenie tarczy Indiglo®, znak rozpoznawalny tej marki stosowane od 1992 roku. Dzięki Indiglo możliwe jest podświetlenie całej tarczy zegarka.  W celu jego włączenia należy delikatnie nacisnąć i przytrzymać koronkę zegarka. Podświetlenie ma ciepły niebiesko-zielony kolor, który zmienia się w zależności od kolorystyki tarczy.

Zegarek damski Timex wyposażony w funkcję Indiglo ma podaną o tym informację na tarczy w postaci napisu: Indiglo lub Indiglo Originals, zazwyczaj na godzinie szóstej.

Po taki zegarek sięgnie też miłośniczką wszystkiego co związane z Myszką Miki. Wszem i wobec wiadomo bowiem, że właśnie firma Timex w roku 1933 na licencji Walta Disneya stworzyła pierwszy zegarek z Myszką Miki.

Obecnie wachlarz zegarków damskich Timex nie jest szeroki, ale mamy do wyboru różnorodność pasków i wielkość kopert. Poszukując damskiego małego zegarka, ale z czytelną tarczą trafiamy właśnie na markę Timex. Koperta zegarka w modelu Easy Reader ma dwadzieścia pięć milimetrów, datownik i arabskie cyfry. A kolekcja Weekender to trzydziestosiedmio milimetrowe koperty umieszczone na kolorowych materiałowych paskach.  

Chcąc kupić zegarek damski w kwocie do 300 złotych, śmiało można sięgnąć po markę Timex. Choć w ostatnich latach straciła pozycję lidera, niezmiennie produkuje ona zegarki dobrej jakości w segmencie niedrogich zegarków modowych. 

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania