Zegarek męski Fossil

W swojej kolekcji zegarki męskie Fossil mają nadal Bill Gates, John Travolta czy znany kolarz Lance Armstrong.

Linia Coachman to sportowe zegarki w bardzo atrakcyjnej cenie. To tarcze z datownikiem i stoperem umieszczone na podwójnych skórzanych paskach łączonych stalowymi napami. Zegarki mają wysoką wodoszczelność do 100 metrów i są oczywiście zapakowane w wybraną losowo puszkę Fossil z gwarancją.

Mężczyźni odważni a do tego lubiący czarne zegarki wybiorą modele z serii Nate. Duże tarcze i mocne bransolety.

Natomiast seria Grant, jedna z naszych ulubionych, o średnicy kopert 44mm, to kwintesencja założeń marki Fossil. Stalowe, czarne lub w kolorze różowego złota a do tego mocne skórzane paski idealnie dopasowane do całości.

Fossil ma w swojej ofercie również zegarki dla entuzjastów lotnictwa. Przykładem jest zegarek Fossil CH2600, klasyczny analog z elementami zaczerpniętymi z zegarków lotniczych.

Na uwagę zasługuje model ME1161 z przepiękną granatową tarczą na której odsłonięty jest częściowo mechanizm zegarka. Stalowa koperta umieszczona jest na mięsistym skórzanym pasku w kolorze miodowego brązu.

Tutaj także minimalista znajdzie coś dla siebie. Wystarczy spojrzeć na męski zegarek FS5305 z kolekcji The Minimalist, utrzymujący równowagę pomiędzy stylem vintage a nowoczesnym designem. Minimalistyczna estetyka objawia się od tarczy aż po kopertę, dzięki której zegarek świetnie układa się na męskim nadgarstku. Będzie też dobrym wyborem jeśli mężczyzna kocha markę Fossil, a styl życia wymusza bardziej elegancki look.

Męski zegarek Fossil wybierze mężczyzna który lubi luźny styl ubierania. Jeansy i t-shirt lub jeansy i casualowa koszula. Mężczyzna młody i lubiący bawić się modą.

Dlatego też męski zegarek Fossil jest definiowany jako młodzieżowy zegarek w dobrej cenie, do tysiąca złotych.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania