AVI-8 Flyboy-Lafayette AV-4054-02

AV-4054-02

AVI-8

Dostępny natychmiast

  • zegarek męski
  • mechanizm japoński kwarcowy VK64-TMI
Więcej o produkcie ↓

Więcej szczegółów

792 zł brutto

Zegarek AVI-8 Flyboy-Lafayette-AV-4054-02 to model z kolekcji Flyboy, inspirowany bohaterską historią w nowoczesnej odsłonie wydajności i budowy. Starannie dopasowana koperta ze stali nierdzewnej o średnicy 42mm w srebrnym kolorze, ciemna tarcza wzbogacona o chronograf i datownik oraz skórzany pasek bez przeszyć to funkcjonalność i precyzja sama w sobie. Wodoszczelność na poziomie 5ATM zapewnia swobodę w kontakcie z wodą.


Kolekcja Flyboy powstała w hołdzie dla Lafayette Escadrille i obejmuje jego prawdziwą istotę. Młody, gwałtowny, odważny, lekkomyślny, ale też heroiczny i głęboko pociągnięty poczuciem obowiązku i przygody - rzeczywiście było niewielu odważnych z Lafayette, którzy mogliby doprowadzić do ​​powstania nazwy, która stała się synonimem zegarków z kolekcji Flyboy.


Zegarek AV-4054-02 zapakowany w designerskie pudełko będzie idealnym prezentem dla mężczyzny. Wraz z zegarkiem użytkownik dostaje kartę gwarancyjną, instrukcję obsługi oraz dowód zakupu.Dostępność Dostępny natychmiast
Typ Męski
Mechanizm Kwarcowy
Szkło Mineralne
Pasek/Bransoleta Pasek skórzany
Materiał Koperty Stalowa
Średnica 42.0
Wysokość 11.0
Wodoszczelność 50 M/WR
Tarcza Owal
Gwarancja 24 miesiące
Styl Casual
Pokaż tylko Nowości

10 innych produktów z tej samej kategorii

Produkt został dodany do porównywarki produktów!