BERING Classic 13436-265

13436-265

Bering

Wysyłka do 7 dni

Dodatkowe informacje:

  • zegarek damski
Więcej o produkcie ↓

Więcej szczegółów

553 zł brutto

Przygoda, która przyczyniła się do powstania wizji…
W dniu, kiedy duński biznesmen i podróżnik Rene Kaerskov wysiadł z helikoptera na mroźnej ziemi Arktyki w 2008 roku, nie miał pojęcia, że w ten sposób rozpocznie się nowa epoka. Moment dotknięcia cudownego, nieprzemijającego, wiecznie trwającego lodu przyczynił się do powstania delikatnej, czystej w formie, a zarazem silnej i bardzo pięknej linii zegarków - Bering TIME.
Dokładnie 280 lat temu, duński podróżnik i żeglarz, Vitus Bering rozpoczął swoją niezwykłą przygodę: w 1728 roku wypuścił się w podróż po oceanie otaczającym Arktykę. Był on pierwszym Europejczykiem, który odkrył Alaskę. Jedna ze stref czasowych nosi jego imię: Bering-Time. Obaj Duńczycy: podróżnicy Vitus Bering oraz Rene Kaerskov byli ogniwem łączącym ideę powstania marki zegarków BERING.


Zegarek należący do klasycznej linii marki Bering przeznaczonej zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Charakteryzuje ją minimalistyczny duński design oraz czyste,wyrafinowane formy wykończenia zegarków. Model 13436 tak jak pozostałe modele, posiada szafirowe szkło i wygrawerowany dekiel z mapą Arktyki. W komplecie unikatowe opakowanie ze szkła.

Dostępność Wysyłka do 7 dni
Typ Damski
Mechanizm Kwarcowy
Szkło Szafirowe
Pasek/Bransoleta Stalowa brąz
Materiał Koperty Stalowa pozłacana
Kolor koperty Różowe złoto
Średnica 36.0
Wodoszczelność 30 M/WR
Tarcza Owal
Gwarancja 36 miesięcy
Styl Casual

10 innych produktów z tej samej kategorii

Produkt został dodany do porównywarki produktów!