CITIZEN Promaster Skyhawk JY0020-64E

JY0020-64E

Citizen

Wysyłka do 48H

Dodatkowe informacje:

  • zegarek naręczny
  • mechanizm radio controlled
  • alarm
  • wskazówki i indeksy pokryte warstwą luminescencyjną
  • obracany pierścień
  • wieczny kalendarz
  • czas światowy
Więcej o produkcie ↓

Więcej szczegółów

2 456 zł brutto

To dzięki temu w czym Japonia jest najsilniejsza – technologii – stawia czoła szwajcarskiej precyzji i tradycji rzemiosła w przemyśle zegarmistrzowskim. Setki inżynierów pracujących dla firmy Citizen Watch Company, rok do roku zaskakują nas nowymi technologiami wykorzystywanymi w zegarkach.
Obecnie firma Citizen jest największym producentem mechanizmów oraz części do zegarków na świecie, a ich rozwiązania stosowane są w wielu zegarkach różnych marek na świecie.
Technologia ECO- DRIVE firmy Citizen pozwala na zamianę światła w czystą energię. Ta energia, zgromadzona w specjalnej mikrokomórce, wprawia w ruch precyzyjny mechanizm kwarcowy. To właśnie stanowi tajemnicę tej unikalnej koncepcji technologicznej- światło zamienia się w czas. Eco- Drive to koniec z uciążliwą wymianą baterii.


Citizen Pilot Promaster Eco Drive JY0020-64E to najwyższa jakość wykonania. Zegarek wyposażony jest w mechanizm Eco-Drive, który umożliwia pracę zegarka w całkowitej ciemności przez 6 miesięcy od całkowitego naładowania. Ponadto model wyposażony jest w system automatycznego dostrajania czasu falami radiowymi, na podstawie sygnałów otrzymanych z atomowych zegarów wzorcowych. Zapakowany w eleganckie pudełko idealnie nadaje się na prezent.

Dostępność Wysyłka do 48H
Typ Męski
Mechanizm Eco-Drive RC
Szkło Szafirowe z antyrefleksem
Pasek/Bransoleta Stalowa
Materiał Koperty Stalowa
Średnica 48.0
Wysokość 12.0
Wodoszczelność 200 M/WR
Tarcza Owal
Gwarancja 24 miesiące
Styl Sport
Kolekcja Promaster

10 innych produktów z tej samej kategorii

Produkt został dodany do porównywarki produktów!