CITIZEN Eco-Drive Satellite Wave CC3000-54L

CC3000-54L

Citizen

Wysyłka do 7 dni

Dodatkowe informacje:

  • zegarek naręczny
  • czas światowy (40 stref)
  • datownik
  • dzień tygodnia
  • wieczny kalendarz
  • rezerwa chodu 720dni
  • wskaźnik niskiego poziomu naładowania
Więcej o produkcie ↓

Więcej szczegółów

3 808 zł brutto

To dzięki temu w czym Japonia jest najsilniejsza – technologii – stawia czoła szwajcarskiej precyzji i tradycji rzemiosła w przemyśle zegarmistrzowskim. Setki inżynierów pracujących dla firmy Citizen Watch Company, rok do roku zaskakują nas nowymi technologiami wykorzystywanymi w zegarkach.
Obecnie firma Citizen jest największym producentem mechanizmów oraz części do zegarków na świecie, a ich rozwiązania stosowane są w wielu zegarkach różnych marek na świecie.
Technologia ECO- DRIVE firmy Citizen pozwala na zamianę światła w czystą energię. Ta energia, zgromadzona w specjalnej mikrokomórce, wprawia w ruch precyzyjny mechanizm kwarcowy. To właśnie stanowi tajemnicę tej unikalnej koncepcji technologicznej- światło zamienia się w czas. Eco- Drive to koniec z uciążliwą wymianą baterii.


CC3000-54L to zegarek synchronizujący czas z satelitą krążącym wokół Ziemi! Znana linia zegarków specjalistycznych została powiększona o nową, zaawansowaną technologicznie kolekcję SATELLITE WAVE -AIR. Konstrukcja tych niezwykłych zegarków odzwierciedla aspiracje firmy Citizen do badania nieskończonych, nowych obszarów, a innowacyjna technologia zapewnia moc, z jaką mieliśmy do czynienia jedynie na filmach science-fiction. To całkowicie unikalny zegarek, który łączy zamiłowanie do poszukiwań z nieograniczonymi możliwości w przestrzeni. Eco-Drive SATELLITE WAVE-AIR synchronizuje się z satelitami nawigacyjnymi 20 000 km nad Ziemią, wysyłając sygnał z miejsca w którym się aktualnie znajdujesz, przynosząc niezwykle precyzyjny pomiar czasu w dowolnym miejscu na powierzchni Ziemi!. Dzięki zaawansowanemu systemowi pomiaru czasu, Eco-Drive SATELLITE WAVE-AIR zapewnia najszybszą prędkość odbioru sygnału, bo tylko w cztery sekundy!

Dostępność Wysyłka do 7 dni
Typ Męski
Mechanizm Eco-Drive RC
Szkło Szafirowe
Pasek/Bransoleta Stalowa
Materiał Koperty Stalowa
Średnica 44.0
Wysokość 12.0
Wodoszczelność 100 M/WR
Tarcza Owal
Gwarancja 24 miesiące
Styl Sport
Kolekcja Eco-Drive

10 innych produktów z tej samej kategorii

Produkt został dodany do porównywarki produktów!