NIXON Player All White/Gold A140_2035

A140_2035

Nixon

Wysyłka do 3 dni

Dodatkowe informacje:

  • zegarek naręczny
  • na tarczy (6h) umieszczono diament
Więcej o produkcie ↓

Więcej szczegółów

1 039 zł brutto

MŁODOŚĆ, MŁODOŚĆ JEST W KAŻDYM Z NAS.....
NIXON- firma założona w 1997 roku w Encinitas w Kalifornii. Nixon to firma akcesoriów premium skierowanych na rynek lifestyle do młodych. 
„We make the little shit better” 
Myśl, twórz, kreuj, testuj, buduj, powtarzaj. Proces zaczyna się w naszej wyobraźni, tworząc niepowtarzalne produkty, posiadające unikalną formę, odczucie i ducha charakterystycznego dla firmy Nixon. 
Formy zapewniają światowej klasy design, odczucie komunikuję jakość a duch odzwierciedla kreatywne charaktery i innowacyjne pomysły, które tworzą Nixon. Spodziewaj się niespodziewanego i delektuj się tym.
Już ponad 10 lat Nixon ma na celu tworzyć małe rzeczy lepiej, robimy to pomysł po pomyśle, bo kochamy to.JEST CZAS NA BIZNES I NA PRZYJEMNOŚCI 
W którymś momencie, każdy starszy rodem instruował nas jak nie przepracować ani jednego dnia w swoim życiu (wskazówka: to robienie tego, co się kocha). Ten zegarek łączy biznes i przyjemności. Świetnie wyglądający, ale dyskretny, w wersjach PVD lub z dwu-barwnym wykończeniem oraz prawdziwym diamentem na tarczy. Dodatkowo, jest porządnie skonstruowany, z 3-wskazówkowym japońskim mechanizmem kwarcowym i kopertą oraz bransoletą wykonanymi ze stali nierdzewnej.

Dostępność Wysyłka do 3 dni
Typ Unisex
Mechanizm Kwarcowy
Szkło Mineralne
Pasek/Bransoleta Stalowa
Materiał Koperty Stalowa
Średnica 37.0x33.0
Wodoszczelność 100 M/WR
Tarcza Prostokąt
Gwarancja 24 miesiące
Styl Fashion
Kolekcja Player

10 innych produktów z tej samej kategorii

Produkt został dodany do porównywarki produktów!