NIXON Facet 38 All Rose Gold A409_1897

A409_1897

Nixon

Wysyłka do 3 dni

Dodatkowe informacje:

  • zegarek naręczny
  • sekundnik
Więcej o produkcie ↓

Więcej szczegółów

1 049 zł brutto

MŁODOŚĆ, MŁODOŚĆ JEST W KAŻDYM Z NAS.....
NIXON- firma założona w 1997 roku w Encinitas w Kalifornii. Nixon to firma akcesoriów premium skierowanych na rynek lifestyle do młodych. 
„We make the little shit better” 
Myśl, twórz, kreuj, testuj, buduj, powtarzaj. Proces zaczyna się w naszej wyobraźni, tworząc niepowtarzalne produkty, posiadające unikalną formę, odczucie i ducha charakterystycznego dla firmy Nixon. 
Formy zapewniają światowej klasy design, odczucie komunikuję jakość a duch odzwierciedla kreatywne charaktery i innowacyjne pomysły, które tworzą Nixon. Spodziewaj się niespodziewanego i delektuj się tym.
Już ponad 10 lat Nixon ma na celu tworzyć małe rzeczy lepiej, robimy to pomysł po pomyśle, bo kochamy to.TROCHĘ INNY RODZAJ SZLIFU 
Po pierwsze ten zegarek zdecydowanie nie jest zwyczajny. Szkiełko, które jest szlifowane w tak nietypowy sposób jest inspiracją pochodzącą od zegarków, które tworzymy po jednej sztuce jako nagrody na eventach. Dodatkowo taki wygląd nadaje naszym zdaniem nutkę dekadencji. Duża koperta i prosta, czytelna tarcza dbają aby każdy złapany promień światła odbijał się od szkiełka.

Dostępność Wysyłka do 3 dni
Typ Damski
Mechanizm Kwarcowy
Szkło Mineralne
Pasek/Bransoleta Stalowa pozłacana
Materiał Koperty Stalowa pozłacana
Średnica 38.0
Wodoszczelność 100 M/WR
Tarcza Owal
Gwarancja 24 miesiące
Styl Fashion
Kolekcja Facet

10 innych produktów z tej samej kategorii

Produkt został dodany do porównywarki produktów!