SEIKO Prospex Solar

SSC425P1

Seiko

Wysyłka do 3 dni

Dodatkowe informacje:

 • zegarek naręczny
 • chronograph
 • datownik
 • kalkulator lotniczy
 • SOLAR- zasilany energią słoneczną
 • funkcja ostrzegania o wyczerpaniu energii
 • mechanizm Seiko Solar cal. V176
 • szkło mineralne Hardlex
Więcej o produkcie ↓

Więcej szczegółów

1 592 zł brutto

Tradycja konstruowania zegarów w Japonii sięga 1600 roku. Czasomierze te jednak różniły się od swoich europejskich odpowiedników, bowiem były oparte nie o czas słoneczny a księżycowy. Sytuacja uległa zmianie około roku 1872, kiedy to wprowadzono do powszechnego użytku zachodni system opierający się na czasie słonecznym.
Seiko wciąż podejmuje nowe wyzwania i nie boi się patrzeć w przyszłość równocześnie nie zapominając o bogatej przeszłości. Poza tradycyjnymi zegarkami z linii Seiko, tworzone są również modele, które swą złożonością i wykonaniem nie ustępują najlepszym szwajcarskim manufakturom.
Podobnie do najwybitniejszycg marek wszystkie elementy wykorzystywane w zegarkach oraz mechanizmy pochodzą wyłącznie z japońskiej fabryki. Seiko udowadnia, że potrafi tworzyć zarówno proste i przystępne cenowo zegarki dla przeciętnego człowieka jak i wspaniałe dzieła sztuki dla koneserów zegarkowej pasji. Za to między innymi jest tak cenione na świecie.

Seiko SSC425P1 to sportowy męski czasomierz z kolekcji Prospex, która została podzielona na trzy sekcje: powietrze, ziemia i woda. Ów model należy do serii zegarków lotniczych. Dokładny mechanizm kwarcowy został wyposażony w zasilanie energią słoneczną z funkcją ostrzegania o wyczerpaniu energii i zapobiegania przeładowaniu. Dodatkowe funkcje tego modelu to 60 minutowy chronograf, datownik oraz kalkulator lotniczy. Koperta o średnicy 44 mm wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej w czarnej stali idealnie współgra z brązowym, skórzanym paskiem. Jasna tarcza z oznaczeniami wskazań znakomicie przypomina wskazania w kokpicie samolotu. Szkło typu Hardlex jakie zastosowano w tym modelu to drugi po szafirowym najbardziej odporny materiał na zarysowania używany przy produkcji zegarków. Wodoszczelność 100M pozwala na pływanie oraz nurkowanie.

Dostępność Wysyłka do 3 dni
Typ Męski
Mechanizm Kwarcowy
Szkło Mineralne
Pasek/Bransoleta Pasek skórzany
Koperta Stalowa czarna
Wodoszczelność 100 M/WR
Średnica koperty 44.0
Wysokość koperty 13.0
Tarcza Owal
Gwarancja 24 miesiące
Styl Sport
Kolekcja Prospex

Prawdziwe RATY 0%

 • Brak odsetek
 • Brak prowizji
 • Brak ubezpieczeń
 • Brak pierwszej wpłaty
Rozłóż płatność na 10 RAT 0% i już dziś ciesz się wymarzonym zegarkiem!

Aby dokonać zakupu w systemie ratalnym, wystarczy wykonać następujące czynności:
 1. Wybierz produkt i wypełnij poniższy wniosek kredytowy
 2. Naciśnij WYŚLIJ WNIOSEK
 3. Po otrzymaniu wniosku, sklep prześle go za Ciebie do kredytodawcy
 4. Czekaj na decyzję kredytową ze strony Banku
Po otrzymaniu decyzji przystępujemy do realizacji zamówienia.
Realizację zamówienia rozpoczniemy dopiero wtedy, kiedy bank pozytywnie rozpatrzy Twój wniosek.
W przypadku odmowy, anulujemy Twoje zamówienie.
Więcej na temat rat: https://www.santanderconsumer.pl

DANE WNIOSKODAWCY

OŚWIADCZENIE POTWIERDZAJĄCE WYSOKOŚĆ DOCHODÓW

 


(Przeczytaj Warunki Świadczenia Usługi)

Dla kredytu na zakup towarów i usług, oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. dla propozycji 10x0%, zawartego na okres 10 miesięcy, wyliczenia dla przykładu reprezentatywnego na dzień 28.04.2017 r. są następujące: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 0%; cena towaru 1 000,00 zł; stała stopa oprocentowania kredytu 0%; całkowita kwota kredytu 1 000,00 zł; całkowita kwota do zapłaty 1 000,00 zł; całkowity koszt kredytu 0 zł; wysokość 10 równych rat miesięcznych 100,00 zł. Propozycja kredytu obowiązuje dla umów zawartych w terminie od dnia 28.04.2017 r. do dnia 30.09.2017 r.

Centrum Sprzedaży Internetowej Cezary Janicki występujący w roli pośrednika kredytowego informuje swoich klientów o możliwości skorzystania z propozycji kredytu na zakup towarów i usług oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, 53-611, ul. Strzegomska 42c, udostępnia swoim klientom wniosek o kredyt na zakup towarów i usług oraz przyjmuje oświadczenia o odstąpieniu od umów o kredyt na zakup towarów i usług zawartych przez Santander Consumer Bank S.A. za pośrednictwem Centrum Sprzedaży Internetowej Cezary Janicki. Ostateczna decyzja o przyznaniu kredytu z uwzględnieniem oceny aktualnej sytuacji Klienta zostanie podjęta przez Santander Consumer Bank S.A.

10 innych produktów z tej samej kategorii

Produkt został dodany do porównywarki produktów!