24h SEIKO Zobacz większe

SEIKO SRP513K1

SRP513K1

Seiko

Dostępny natychmiast

Dodatkowe informacje:

  • zegarek naręczny
  • datownik
  • wskaźnik dnia tygodnia
  • fluorestencyjne wskazówki
Więcej o produkcie ↓

Więcej szczegółów

998 zł brutto

Tradycja konstruowania zegarów w Japonii sięga 1600 roku. Czasomierze te jednak różniły się od swoich europejskich odpowiedników, bowiem były oparte nie o czas słoneczny a księżycowy. Sytuacja uległa zmianie około roku 1872, kiedy to wprowadzono do powszechnego użytku zachodni system opierający się na czasie słonecznym.
Seiko wciąż podejmuje nowe wyzwania i nie boi się patrzeć w przyszłość, równocześnie nie zapominając o bogatej przeszłości. Poza tradycyjnymi zegarkami z linii Seiko, tworzone są również modele, które swą złożonością i wykonaniem nie ustępują najlepszym szwajcarskim manufakturom.
Podobnie do najwybitniejszych marek wszystkie elementy oraz mechanizmy wykorzystywane w zegarkach pochodzą wyłącznie z japońskiej fabryki. Seiko udowadnia, że potrafi tworzyć zarówno proste i przystępne cenowo zegarki dla przeciętnego człowieka jak i wspaniałe dzieła sztuki dla koneserów zegarkowej pasji. Za to między innymi jest tak cenione na świecie.


Seiko SRP513K1 to sportowy zegarek męski, wyposażony w mechanizm automatyczny. Prezentowany model posiada kopertę ze stali szlachetnej. Zapakowany w pudełko idealnie nadaje się na prezent.


Dostępność Dostępny natychmiast
Typ Męski
Mechanizm Automatyczny
Szkło Mineralne
Pasek/Bransoleta Stalowa
Materiał Koperty Stalowa
Średnica 42.0
Wysokość 12.0
Wodoszczelność 100 M/WR
Tarcza Owal
Gwarancja 24 miesiące
Styl Sport
Kolekcja 5 Sports

10 innych produktów z tej samej kategorii

Produkt został dodany do porównywarki produktów!