VOSTOK EUROPE Anchar Chrono 6S30-5104184

6S30-5104184

Vostok Europe

Dostępny natychmiast

Dodatkowe informacje:

  • zegarek męski
  • szkło z powłoką antyrefleksyjną
  • mechanizm JS06 Miyota
  • datownik
  • chronograf
  • centralna sekundowa strzałka
  • świecące indeksy trigalights 
  • dodatkowy pasek silikonowy zintegrowany z obudową do pływania
  • 2 śrubokręty TORX do zmiany paska
  • wodoszczelna, odporna na uderzenia walizka
Więcej o produkcie ↓

Więcej szczegółów

2 376 zł brutto

VOSTOK EUROPE Anchar Chrono 


Kwarcowy zegarek Vostok Europe Anchar 6S30-5104184 należy do serii inspirowanej najszybszą łodzią podwodną jaką kiedykolwiek zbudowano. 
Linia Anchar to połączenie najlepszych cech poprzednich zegarków tej marki, a także pierwszy rosyjski czasomierz z wodoszczelnością 30ATM. 
Próbna partia zegarków Anchar przeszła testy podwodne, wykonane przez płetwonurków z armii NATO i archeologów z Greckiego Instytutu Podwodnej Archeologii. 
Konstrukcja czasomierzy zapewnia najwyższy możliwy poziom wodoodporności w każdych warunkach użytkowania. Koperta w czarnym PVD ma 48 milimetrów a przykrywa ją wzmocnione szkło K1 o grubości 3 mm. 
Koronka na obudowie jest zakręcana, a paski przymocowane są za pomocą wytrzymałych stalowych rurek oraz śrub. W standardzie użytkownik dostaje narzędzie do szybkiej i łatwej zmiany paska. Śrubokręt jest niezbędny, bowiem każdy zestaw zegarków Anchar zawiera zarówno pasek silikonowy , jak i pasek skórzany. Zmieniaj go dowolnie do swoich potrzeb.  

Aby zapewnić idealną czytelność czarnej tarczy w ciemności, wbudowano na niej szesnaście rurek trytu. Dla lepszego rozróżnienia indeksy (pozycje: 12, 3, 6 i 9) są żółte, a wszystkie pozostałe indeksy są zielone. Te szwajcarskie komponenty nie wymagają konserwacji i mają gwarantowaną nieprzerwaną jasność co najmniej 10 lat.
Anchar to nie tylko zegarek dla nurka. Jest on zbudowany z myślą o codziennym noszeniu i wygodzie. Zapewniamy iż na pewno zostanie on zauważony na Twoim nadgarstku. 

Wodoodporna skrzynia może służyć nie tylko do przechowywania zegarów Vostok Europe, ale także do innych ważnych urządzeń, takich jak kamera lub dokumenty na pokładzie łodzi lub jachtu. 
Serce zegarka wypełnia niezawodny kwarcowy mechanizm JS06 Miyota. 


Masz możliwość zamówienia zegarka za pośrednictwem kuriera jak również osobistego odbioru w naszym sklepie z zegarkami w Warszawie.

Dostępność Dostępny natychmiast
Typ Męski
Mechanizm Kwarcowy
Szkło Mineralne
Pasek/Bransoleta Pasek skórzany
Materiał Koperty Stalowa
Kolor koperty Czarny
Średnica 48.0
Wysokość 16.0
Wodoszczelność 200 M/WR
Tarcza Owal
Gwarancja 24 miesiące
Styl Sport
Kolekcja Anchar

10 innych produktów z tej samej kategorii

Produkt został dodany do porównywarki produktów!