VOSTOK EUROPE Lunokhod 2 6S30-6204212

6S30-6204212

Vostok Europe

Dostępny natychmiast

Dodatkowe informacje:

  • zegarek męski
  • automatyczny zawór helowy
  • datownik
  • chronograf
  • wskazówka sekundnika porusza się płynnie
  • pionowe położenie tub trytowych co daje większy efekt świecenia w ciemnościach
  • szkło mineralne utwardzane typu K1 o grubości 3,5 mm
  • sprzączka w pasku zaprojektowana wyłącznie do serii Lunokhod 2
  • żywotność baterii 4lata
Więcej o produkcie ↓

Więcej szczegółów

3 186 zł brutto


VOSTOK EUROPE Lunokhod 2


Zegarek kwarcowy 6S30-6204212 to męski model z linii Lunokhod 2 nawiązującej nazwą do Łunochodu 2 (ros. Луноход - chodzący po Księżycu). Był to drugi pojazd z serii Łunochod; bezzałogowy, sterowany z Ziemi radziecki łazik przeznaczony do badań Księżyca. Dostarczony na Księżyc sondą kosmiczną Łuna 21. Pojazd działał dużo krócej niż Łunochod 1, jednakże zdołał przesłać 86 obrazów panoramicznych i aż 80 000 zdjęć przemierzając w tym samym czasie pokaźną odległość - 37 km (trzy razy większą niż jego poprzednik). Kopia Łunochodu 2 znajduje się w Muzeum Kosmicznym w Arteku.


Serce tego męskiego zegarka wypełnia mechanizm Seiko 6S30 zasilany baterią (żywotność baterii 4lata) z funkcją daty i chronografu. Datownik na tarczy znajduje się na godzinie czwartej, a wskazówka sekundnika porusza się płynnie jak w zegarku automatycznym.
Na cyferblacie producent zainstalował pionowe tuby trytowe. Ich sposób położenia zapewnia większy efekt świecenia w ciemnościach. 47mm stalowa koperta pokryta jest mineralnym szkłem typu K1 o grubości 3,5 mm. Pasek skórzany czarny jest przymocowany do koperty. Można go wymienić na pasek silikonowy dodany w zestawie za pomocą specjalnego śrubokrętu i dzięki temu w pełni korzystać z jego wysokiej wodoszczelności 300 metrów i automatycznego zaworu helowego.


Czasomierz zapakowany w czarną puszkę z logiem marki możesz zamówić za pośrednictwem kuriera lub odebrać osobiście w naszym sklepie z zegarkami w Warszawie.


Dostępność Dostępny natychmiast
Typ Męski
Mechanizm Kwarcowy
Szkło Mineralne
Pasek/Bransoleta Pasek skórzany
Materiał Koperty Stalowa
Kolor koperty Czarny
Średnica 49.0
Wysokość 17.5
Wodoszczelność 300 M/WR
Tarcza Owal
Gwarancja 24 miesiące
Styl Sport
Kolekcja Lunokhod 2

10 innych produktów z tej samej kategorii

Produkt został dodany do porównywarki produktów!