VOSTOK EUROPE Gaz-14 Limousine YM26-560A254

YM26-560A254

Vostok Europe

Wysyłka do 48H

Dodatkowe informacje:

  • zegarek męski
  • japoński mechanizm kwarcowy S. Epson YM26
  • datownik
  • alarm
  • superluminowa powłoka
  • worldtimer (duża wskazówka)
  • z lewej strony tarcza z sekundnikiem
  • tarcza 24h
Więcej o produkcie ↓

Więcej szczegółów

1 296 zł brutto

VOSTOK EUROPE Gaz-14 Limousine


Zegarek męski Vostok Europe YM26-560A254 należy do linii Gaz-14 Limousine nawiązującej do luksusowego samochodu GAZ-14, jednego z największych osiągnięć w historii radzieckich samochodów. Zbudowane wyłącznie dla sowieckich wysokich rangą urzędników i polityków w latach 1977-1989, te luksusowe auta były słynne z zaawansowanego technologicznego designu i komfortu śmiało rywalizujące z amerykańskim. Wielorakie postępy w GAZ-14 stały się platformą dla innowacji, projektów i technologii włączonych do masowej produkcji wielu innych modeli samochodów
z czasów radzieckich.


Prezentowany zegarek Vostok Europe Gaz-14 Limousine ma kwarcowy mechanizm zasilany baterią znanej japońskiej marki S. Epson YM26.
Zegarek męski
na skórzanym pasku w czarnym kolorze, który po czasie zużycia możesz wymienić na nowy. Dzięki standardowemu zamocowaniu możesz zakupić oryginalny pasek lub zdecydować się na dobór innego paska włoskiej marki Morellato.
W stalowej 43mm obudowie zegarka mieści się tarcza z datownikiem, chronografem, 24h tarczą, a indeksy oraz wskazówki pokryte są superluminową powłoką. Na cyferblacie można również odczytać światowy czas co ułatwia duża czerwona wskazówka. Zegarek ma wodoszczelność do 5 atm, casualowy design i atrakcyjną cenę.
Tak jak pozostałe zegarki Vostok Europe zapakowany jest w pudełko z logiem marki wraz z kartą gwarancyjną oraz instrukcją.


Model YM26-560A254 można zamówić za pośrednictwem kuriera, odebrać w dowolnym dostępnym punkcie na mapie kraju lub osobiście w naszym sklepie z zegarkami w Warszawie.

Dostępność Wysyłka do 48H
Typ Męski
Mechanizm Kwarcowy
Szkło Mineralne
Pasek/Bransoleta Pasek skórzany
Materiał Koperty Stalowa
Kolor koperty Srebrny
Średnica 43.0
Wysokość 13.0
Wodoszczelność 50 M/WR
Tarcza Owal
Gwarancja 24 miesiące
Styl Casual
Kolekcja Gaz-14 limusine

10 innych produktów z tej samej kategorii

Produkt został dodany do porównywarki produktów!