VOSTOK EUROPE Lunokhod 2 L.E. NH35A-6204344

NH35A-6204344

Vostok Europe

Dostępny natychmiast

Dodatkowe informacje:

  • zegarek męski
  • mechanizm Seiko NH35A, z automatycznym naciągiem z funkcją stop sekundy i możliwością ręcznego nakręcania
  • szkło mineralne typu K1 o grubości 3,5mm z powłoką antyrefleksyjną
  • 3 paski w komplecie (silikon żółty, skórzany czarny z żółtym przeszyciem, parciany w kolorze czarno-żółtym)
  • limitacja 500 sztuk
  • sprzedawany zegarek ma numer 220/500
Więcej o produkcie ↓

Więcej szczegółów

3 672 zł brutto

VOSTOK EUROPE Lunokhod 2 L.E.


Zegarek męski z linii Lunokhod 2 nawiązujący nazwą do Łunochodu 2 (ros. Луноход - chodzący po Księżycu). Był to drugi pojazd z serii Łunochod; bezzałogowy, sterowany z Ziemi radziecki łazik przeznaczony do badań Księżyca. Dostarczony na Księżyc sondą kosmiczną Łuna 21. Pojazd działał dużo krócej niż Łunochod 1, jednakże zdołał przesłać 86 obrazów panoramicznych i aż 80 000 zdjęć przemierzając w tym samym czasie pokaźną odległość - 37 km (trzy razy większą niż jego poprzednik). Kopia Łunochodu 2 znajduje się w Muzeum Kosmicznym w Arteku.


Model NH35A-6204344 to limitowana seria (500 sztuk) poświęcona Žydrunasowi Savickasowi. Przyjaciel i ambasador marki Vostok Europe, znany również pod pseudonimem "Big Z" jest wielokrotnym Mistrzem Świata, dziesięciokrotnym Mistrz Litwy, jeden z trzech najbardziej utytułowanych zawodników strongman. Sam ambasador marki nosi osobiście "Big Z", a na jego prośbę na deklu zegarka została wygrawerowana lista nagród zdobytych przez „Big Z”.


Prezentowany model stalową kopertę w kolorze czarnym z koronką na godzinie drugiej. Na tarczy oprócz godziny możemy odczytać aktualną datę. Pionowe położenie trub trytowych na cyferblacie daje większy efekt świecenia w ciemnościach. W zegarku NH35A-6204344 Lunokhod 2 zastosowano nowe dwa kolory tub trytowych, żółty i zielony, najbardziej czytelne kolory w wodzie mętnej. Pasek dopasowany do koperty na rozmiar 24mm i jest zapinany na sprzączkę zaprojektowaną wyłącznie dla tej serii. W zestawie są trzy paski (silikon żółty, skórzany czarny z żółtym przeszyciem, parciany w kolorze czarno-żółtym)
Serce czasomierza wypełnia automatyczny mechanizm NH35A z funkcją stop sekundy. Zegarek posiada również automatyczny zawór helowy (przycisk na kopercie z lewej strony) i wodoszczelność do 300 metrów.
Całość zapakowana w puszkę z logiem Vostok Europe w której mieści się zegarek, dwa paski oraz śrubokręt do ich wymiany.


Męski zegarek Vostok Europe możesz zamówić z wysyłką do domu kurierem lub odebrać osobiście w Warszawie w naszym sklepie z zegarkami.

Dostępność Dostępny natychmiast
Typ Męski
Mechanizm Automatyczny
Szkło Mineralne
Pasek/Bransoleta Pasek silikonowy
Materiał Koperty Stalowa
Kolor koperty Czarny
Średnica 49.0
Wysokość 17.5
Wodoszczelność 300 M/WR
Tarcza Owal
Gwarancja 24 miesiące
Styl Sport
Kolekcja Lunokhod 2

10 innych produktów z tej samej kategorii

Produkt został dodany do porównywarki produktów!