24h VOSTOK EUROPE GAZ-14 Limousine YM86-565B289 Zobacz większe

VOSTOK EUROPE GAZ-14 Limousine YM86-565B289

YM86-565B289

Vostok Europe

Dostępny natychmiast

Dodatkowe informacje:

  • zegarek męski
  • japoński mechanizm kwarcowy S. Epson YM86
  • wieczny kalendarz (dni, miesiące, lata)
  • dni tygodnia
  • alarm
  • chronograf
  • wskazówki i indeksy pokryte warstwą Trigalight
Więcej o produkcie ↓

Więcej szczegółów

2 331 zł brutto
VOSTOK EUROPE GAZ-14 Limousine


Zegarek męski Vostok Europe YM86-565B289 to kolejny model z linii Gaz-14 Limousine nawiązującej do luksusowego samochodu GAZ-14, jednego z największych osiągnięć w historii radzieckich samochodów. Zbudowane wyłącznie dla sowieckich wysokich rangą urzędników i polityków w latach 1977-1989, te luksusowe auta były słynne z zaawansowanego technologicznego designu i komfortu śmiało rywalizujące z amerykańskim. Wielorakie postępy w GAZ-14 stały się platformą dla innowacji, projektów i technologii włączonych do masowej produkcji wielu innych modeli samochodów z czasów radzieckich.


Prezentowany zegarek Vostok Europe Gaz-14 Limousine to model z wiecznym kalendarzem. Wypełnia go kwarcowy mechanizm zasilany baterią znanej japońskiej marki S. Epson YM86. Zegarek męski w tej wersji występuje na skórzanym pasku w kolorze ciepłego brązu przylegającym mocno do pozłacanej koperty. W 43mm obudowie na tarczy zegarka mamy przydatne funkcje tj.:wieczny kalendarz (dni, miesiące, lata), dni tygodnia, alarm, chronograf a wskazówki i indeksy pokryte warstwą Trigalight. Zegarek ma wodoszczelność do 5 atm, casualowy design i jak na zegarek o takiej funkcjonaliności atrakcyjną cenę.
Tak jak pozostałe zegarki Vostok Europe zapakowany jest w pudełko z logiem marki wraz z kartą gwarancyjną oraz instrukcją.
Model YM86-565B289 można zamówić za pośrednictwem kuriera, odebrać w dowolnym dostępnym punkcie na mapie kraju lub osobiście w naszym sklepie z zegarkami w Warszawie.
Dostępność Dostępny natychmiast
Typ Męski
Mechanizm Kwarcowy
Szkło Mineralne
Pasek/Bransoleta Pasek skórzany
Materiał Koperty Stalowa
Kolor koperty Różowe złoto
Średnica 45.0
Wysokość 14.0
Wodoszczelność 50 M/WR
Tarcza Owal
Gwarancja 24 miesiące
Styl Sport
Kolekcja Gaz-14 limusine

10 innych produktów z tej samej kategorii

Produkt został dodany do porównywarki produktów!