VOSTOK EUROPE Motorsport B. Vanagas 6S21-320H391

6S21-320H391

Vostok Europe

Dostępny natychmiast

Dodatkowe informacje:

  • zegarek męski
  • mechanizm Miyota 6S21
  • hartowane szkło mineralne
  • jednokierunkowy obrotowy pierścień
  • chronograf z funkcją stop
  • datownik
  • wskazówki pokryte warstwą superluminova
  • edycja limitowana 500szt
Więcej o produkcie ↓

Więcej szczegółów

2 160 zł brutto

VOSTOK EUROPE Almaz Motorsport B. Vanagas


Zegarek męski 6S21-320H391 edition by Benediktas Vanagas to limitowana (500szt) seria zegarków poświęcona litewskiemu kierowcy Dakar 2015. Ten młody zawodnik jest już jednym z najbardziej doświadczonych kierowców z krajów bałtyckich. Podczas swojej kariery sportowej zawodnik ten osiągnął znaczące wyniki w kilku różnych sportach samochodowych. Najpierw startował w wyścigach, a później przeniósł się do rajdów samochodowych. B.Vanagas był jednym z liderów w swojej klasie wyścigowej. Następnie zaczął startować w terenowych maratonach Racer oraz w 2012 w rajdach WRC oraz zadebiutował w najtrudniejszym rajdzie samochodowym Rajdzie Paryż- Dakar. Na tarczy zegarka widnieje podpis Benediktasa. Do zegarka dołączony jest również certyfikat autentyczności.


Prezentowany zegarek ma 47mm tytanową kopertę umieszczoną na skórzanym pasku. Czerwono-czarna kolorystyka modelu oddaje jego sportowy styl. Serce czasomierza wypełnia kwarcowy mechanizm Miyota 6S21 z chronografem z funkcją stop oraz datą. Na tarczy wskazówki pokryte są warstwą superluminova a na kopercie mamy jednokierunkowy obrotowy pierścień.
Męski zegarek Vostok Europe Almaz Motorsport możesz zamówić z wysyłką do domu kurierem lub odebrać osobiście w Warszawie w naszym sklepie z zegarkami.

Dostępność Dostępny natychmiast
Typ Męski
Mechanizm Kwarcowy
Szkło Mineralne
Pasek/Bransoleta Pasek skórzany
Materiał Koperty Tytanowa
Średnica 47.0
Wysokość 15.5
Wodoszczelność 200 M/WR
Tarcza Owal
Gwarancja 24 miesiące
Styl Sport
Kolekcja Motorsport

10 innych produktów z tej samej kategorii

Produkt został dodany do porównywarki produktów!