Vostok Europe Undine

VK64-515A523

Vostok Europe

Wysyłka do 48H

 • zegarek damski
 • mechanizm kwarcowy Seiko
 • datownik
 • chronograf
 • ruchomy bezel
 • dwa dodatkowe paski w zestawie
Więcej o produkcie ↓

Więcej szczegółów

1 450 zł brutto

Vostok Europe, producent litewskich zegarków wie że również życie kobiet bywa extremalne. O to co kryje się w tym słowie dotyczy nie tylko sportów, ale codziennych wyzwań. Rok 2018 to wspaniały rok w którym ów producent właśnie z myślą o kobietach stworzył zegarek który idealnie dostosuje się do kobiecego trybu życia.
Nietuzinkowa 39mm koperta, a w niej ukryty wysokiej klasy, niezawodny kwarcowy mechanizm Seiko VK64. Nosząca go kobieta ma do wyboru trzy paski: silikonowy, aby mogła korzystać w pełni z wysokiej wodoszczelności zegarka i ruchomego bezelu, skórzany na codzień oraz do wszelkich casualowych stylizacji oraz lakierowany skórzany na szaleństwa z przyjaciółkami.

Undine pochodzi od starożytnego litewskiego słowa "unduo" woda. Dlatego też modele Vostok Europe Undine oprócz dobrego mechanizmu i wspaniałego wyglądu, posiadają funkcje takie jak datownik i chronograf, co z silikonowym paskiem daje obraz 100% sportowego zegarka z klasą.

Dostępność Wysyłka do 48H
Typ Damski
Mechanizm Kwarcowy
Szkło Mineralne
Pasek/Bransoleta Pasek skórzany
Koperta Stalowa
Wodoszczelność 200 M/WR
Średnica koperty 39.0
Wysokość koperty 13.5
Tarcza Owal
Gwarancja 24 miesiące
Styl Casual
Kolekcja Undine
Pokaż tylko Nowości

Prawdziwe RATY 0%

 • Brak odsetek
 • Brak prowizji
 • Brak ubezpieczeń
 • Brak pierwszej wpłaty
Rozłóż płatność na 10 RAT 0% i już dziś ciesz się wymarzonym zegarkiem!

Aby dokonać zakupu w systemie ratalnym, wystarczy wykonać następujące czynności:
 1. Wybierz produkt i wypełnij poniższy wniosek kredytowy
 2. Naciśnij WYŚLIJ WNIOSEK
 3. Po otrzymaniu wniosku, sklep prześle go za Ciebie do kredytodawcy
 4. Czekaj na decyzję kredytową ze strony Banku
Po otrzymaniu decyzji przystępujemy do realizacji zamówienia.
Realizację zamówienia rozpoczniemy dopiero wtedy, kiedy bank pozytywnie rozpatrzy Twój wniosek.
W przypadku odmowy, anulujemy Twoje zamówienie.
Więcej na temat rat: https://www.santanderconsumer.pl

DANE WNIOSKODAWCY

OŚWIADCZENIE POTWIERDZAJĄCE WYSOKOŚĆ DOCHODÓW

 


(Przeczytaj Warunki Świadczenia Usługi)

Dla kredytu na zakup towarów i usług, oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. dla propozycji 10x0%, zawartego na okres 10 miesięcy, wyliczenia dla przykładu reprezentatywnego na dzień 28.04.2017 r. są następujące: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 0%; cena towaru 1 000,00 zł; stała stopa oprocentowania kredytu 0%; całkowita kwota kredytu 1 000,00 zł; całkowita kwota do zapłaty 1 000,00 zł; całkowity koszt kredytu 0 zł; wysokość 10 równych rat miesięcznych 100,00 zł. Propozycja kredytu obowiązuje dla umów zawartych w terminie od dnia 28.04.2017 r. do dnia 30.09.2017 r.

Centrum Sprzedaży Internetowej Cezary Janicki występujący w roli pośrednika kredytowego informuje swoich klientów o możliwości skorzystania z propozycji kredytu na zakup towarów i usług oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, 53-611, ul. Strzegomska 42c, udostępnia swoim klientom wniosek o kredyt na zakup towarów i usług oraz przyjmuje oświadczenia o odstąpieniu od umów o kredyt na zakup towarów i usług zawartych przez Santander Consumer Bank S.A. za pośrednictwem Centrum Sprzedaży Internetowej Cezary Janicki. Ostateczna decyzja o przyznaniu kredytu z uwzględnieniem oceny aktualnej sytuacji Klienta zostanie podjęta przez Santander Consumer Bank S.A.

10 innych produktów z tej samej kategorii

Produkt został dodany do porównywarki produktów!